Licensed to Just in Time Racing - Contractor License
                                                HY-TEK's Meet Manager 3/13/2021
                          Section XI BOS - 3/13/2021                           
                                   3/13/2021                                   
                               Performance List                                
 
Event 1  Girls 55 Meter Dash
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1  Ode, Oceane                   12 Westhampton            7.20 
  1  Hunt, Adaliz                  12 Middle Count           7.20 
  1  Hodge, Jada                   12 Middle Count           7.20 
  4  Mullady, Caroline             11 Kings Park             7.30 
  5  DelGandio, Kate               11 Mount Sinai            7.50 
  5  Daniels, Jayde                12 Bay Shore              7.50 
  5  Gilbride, Arianna             11 Ward Melvill           7.50 
  8  Gabbidon, Brianna              8 Islip                  7.60 
  8  Medina, Emily                 12 Connetquot             7.60 
  8  Walter, Kate                  10 Miller Place           7.60 
  8  O’connor, Kayla             12 Miller Place           7.60 
  8  Halbeisen, Brianna            11 Huntington             7.60 
  8  Senatore, Brianna             10 West Babylon           7.60 
  8  Roberts, Trinity              12 Copiague               7.60 
  8  Jones, Jayda                  11 Sachem North           7.60 
 16  Louis, Tchama                 12 Amityville             7.70 
 16  Novak, Lauren                 12 Hhh East               7.70 
 16  Fenner, Johnniah              10 John Glenn             7.70 
 16  Jaworski, Olivia              11 Northport              7.70 
 16  Ryan, Alison                  11 Harborfields           7.70 
 16  Sibblies, Shannel             11 North Babylo           7.70 
 16  Catalina, Jaden               12 Sayville               7.70 
 16  Foster, Abigail               11 Ward Melvill           7.70 
 16  Flores, Alexi                 12 Eastport/Sou           7.70 
 16  Radke, Jane                   11 Ward Melvill           7.70 
 16  Doddo, Jessica                12 Walt Whitman           7.70 
 16  Kelly, Alexandra              11 Rocky Point            7.70 
 16  Finke, Valerie                11 Westhampton            7.70 
 16  weiner, stephanie             10 Central Isli           7.70 
 16  Walters, Aniyah               12 Walt Whitman           7.70 
 16  Sue-Kam-Ling, Julia           11 Smithtown Ea           7.70 
 32  Dockery, Jade                  9 West Babylon           7.80 
 32  O'Rourke, Caroline            11 Huntington             7.80 
 32  Sargent, Grace                12 Middle Count           7.80 
 32  McLoughlin, Erin              12 Connetquot             7.80 
 32  Lovinsky, Hailey              12 Deer Park              7.80 
 32  Scandale, Jenna               11 East Islip             7.80 
 32  Giattino, Courtney            12 Sayville               7.80 
 32  O’connor, Abby              11 Miller Place           7.80 
 32  Harden, Bria                  12 Hhh East               7.80 
 32  Dunathan, Sara                10 Westhampton            7.80 
 42  Stevenson, Scarlett            9 Rocky Point            7.90 
 42  McEntee, Carly                11 Walt Whitman           7.90 
 42  Giglio, Felicia               10 Bayport/Blue           7.90 
 42  Sbarra-Vaughan, Zoe            9 Harborfields           7.90 
 42  Lawrence, Samara               9 North Babylo           7.90 
 42  Braxton, Zariyah              11 Bay Shore              7.90 
 42  Tom, Alison                   11 Smithtown We           7.90 
 42  Mirabelli, Melissa            10 East Islip             7.90 
 42  Giffone, Giovanna             11 Deer Park              7.90 
 42  Agic, Kiera                   12 Miller Place           7.90 
 42  Warrick, Makayla              10 Amityville             7.90 
 53  Harrison, Kerrice             12 Copiague               8.00 
 53  Jonke, Kimberly               11 North Babylo           8.00 
 53  Kennedy, Sophia                9 Kings Park             8.00 
 53  Edery, Eva                    11 Rocky Point            8.00 
 53  Burke, Emily                  12 West Babylon           8.00 
 53  Portillo, Isabella            10 Connetquot             8.00 
 53  Sienna, Chloe                 12 Miller Place           8.00 
 53  Vergano, Olivia               12 West Babylon           8.00 
 53  Lewis, Dana                   11 Longwood               8.00 
 53  Baldwin, Maria                11 Patchogue/Me           8.00 
 53  Adelberg, Maya                11 Smithtown Ea           8.00 
 53  Ban, Jenna                     9 John Glenn             8.00 
 65  Gioe, Faith                   10 Smithtown We           8.10 
 65  Menella, Nicole               11 Smithtown We           8.10 
 65  Ostermann, Emma               11 Smithtown Ea           8.10 
 65  Georges, Anaila               11 North Babylo           8.10 
 65  Scarfogliero, Danielle        12 Sachem North           8.10 
 65  Abernethy, Mary Kate          10 Rocky Point            8.10 
 65  Zelin, Maddison               10 Shoreham Wad           8.10 
 65  Scott, Tiarra                 11 Amityville             8.10 
 65  Bonitch, Ashley               12 Miller Place           8.10 
 65  Carlson, Bridget              10 Harborfields           8.10 
 65  Barravecchio, Shania           9 Sachem North           8.10 
 65  Alba, Ella                    11 Sachem North           8.10 
 65  Armandi, Alexis               12 Southampton            8.10 
 65  Beverly, Amirah                9 Huntington             8.10 
 65  Russo, Annalise               12 Comsewogue             8.10 
 65  Ford, Jamie                   12 Bay Shore              8.10 
 81  Smith, Kaitlyn                12 Kings Park             8.20 
 81  Abruscato, Stefania           10 Hauppauge              8.20 
 81  Henshaw, Tara                 12 West Babylon           8.20 
 81  Smith, Shayla                 11 Sayville               8.20 
 81  Volz, Kasey                   12 Sachem North           8.20 
 81  Viscount, Emma                11 Mount Sinai            8.20 
 81  Allen, Tabitha                 9 West Babylon           8.20 
 81  Babcock, Callaghan            11 Sayville               8.20 
 81  Steiner, Hannah               11 Connetquot             8.20 
 81  Wang, Dakota                  10 Hhh West               8.20 
 81  Hood, Imani                    7 Islip                  8.20 
 81  O'Neal, Ayanna                12 East Islip             8.20 
 81  Cerullo, Kyla                  9 Southampton            8.20 
 94  Anderson, Emma                 9 Miller Place           8.30 
 94  Kelly, MacKenzie              10 Connetquot             8.30 
 94  Fieseler, Jessica             12 Connetquot             8.30 
 94  Spence, Aryana                 9 Harborfields           8.30 
 94  Brule, Ashley                 11 Hhh West               8.30 
 94  McDougall, Megan               9 Connetquot             8.30 
 94  Trapanotto, Angelina          10 Kings Park             8.30 
 94  Platt, Alexya                  9 Hhh East               8.30 
 94  Unterweiser, Kayla            10 Connetquot             8.30 
 94  Rosenberger, Jenna            10 Smithtown We           8.30 
 94  Allison, Niomi                 9 West Babylon           8.30 
 94  O'Gorman, Julia               11 Hhh East               8.30 
 94  Alexande, Gabrielle            9 Miller Place           8.30 
 94  Canet, Baylee                  9 Sachem North           8.30 
 94  Espinoza, Bella               12 East Hampton           8.30 
 94  Bianco, Nicole                12 Kings Park             8.30 
 94  Turano, Ava                    9 Sachem North           8.30 
111  Style, Caitlin                 9 Bayport/Blue           8.40 
111  Brown, Amora                  11 Babylon                8.40 
111  Miller, Maddigan              12 Bayport/Blue           8.40 
111  Becker, Danielle              12 Eastport/Sou           8.40 
111  Cortese, Emily                11 Bayport/Blue           8.40 
111  Bruno, Rayna                   9 Miller Place           8.40 
111  Wilson, Lyla                   9 East Hampton           8.40 
111  Focarile, Emily                9 Connetquot             8.40 
111  Smith, Xinity                  9 North Babylo           8.40 
111  Brienza, Aaliyah               9 North Babylo           8.40 
121  Gonzalez, Alyssia             11 Connetquot             8.50 
121  Sarlo, Melina                  9 East Hampton           8.50 
121  Peters, Madison               12 Bellport               8.50 
121  Castro, Emily                 11 Smithtown We           8.50 
121  DiVisconti, Georgia           12 West Babylon           8.50 
121  Dunne, Julia                  11 Babylon                8.50 
121  Singh, Danah                  11 Connetquot             8.50 
121  Barrett, Gabriela             10 Hhh West               8.50 
 
Event 3  Girls 55 Meter Hurdles
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1  Sue-Kam-Ling, Julia           11 Smithtown Ea           7.70 
  2  Adelberg, Maya                11 Smithtown Ea           8.00 
  3  Ostermann, Emma               11 Smithtown Ea           8.10 
  4  Giambruno, Kerri              12 John Glenn             8.40 
  5  DelGandio, Kate               11 Mount Sinai            8.60 
  5  Conte, Olivia                 11 Huntington             8.60 
  7  Redlo, Leeann                 11 Bayport/Blue           8.80 
  8  Medina, Emily                 12 Connetquot             9.00 
  9  Kittles, Keera                11 Islip                  9.10 
 10  Gentzel, Natalie              11 Bellport               9.40 
 10  Finke, Valerie                11 Westhampton            9.40 
 12  Fowler, Malia                 12 Bay Shore              9.50 
 13  Gonzalez, Alyssia             11 Connetquot             9.60 
 13  Delaleu, Orchid               11 West Babylon           9.60 
 15  Abbate, Nina                  12 Bellport               9.70 
 15  Grassia, Mia                  11 Bay Shore              9.70 
 17  Catalina, Jaden               12 Sayville               9.80 
 17  Mare, Jessica                 12 Deer Park              9.80 
 17  Perez, Katherine              10 Sachem North           9.80 
 20  Barnett, Avery                10 Deer Park              9.90 
 21  Bruno, Rayna                   9 Miller Place          10.00 
 21  O'Rourke, Caroline            11 Huntington            10.00 
 21  Boniberger, Alexa             12 West Islip            10.00 
 21  Haskelson, Sophia             12 Harborfields          10.00 
 21  Aversa, Gabriella             12 John Glenn            10.00 
 21  DiVisconti, Georgia           12 West Babylon          10.00 
 21  King, Tionny                  12 Deer Park             10.00 
 21  Rafferty, Krysten             12 Patchogue/Me          10.00 
 29  Wallace, Riley                10 Islip                 10.10 
 29  Sarantos, Olivia              12 Smithtown Ea          10.10 
 29  Kelly, MacKenzie              10 Connetquot            10.10 
 29  Guevara, Angelina             12 Miller Place          10.10 
 29  Collins, Gabby                 9 John Glenn            10.10 
 29  Tom, Alison                   11 Smithtown We          10.10 
 35  Agostinelli, Julia             9 Smithtown Ea          10.20 
 36  Baker, Nia                    11 Hhh West              10.30 
 36  Tarbet, Bella                 12 East Hampton          10.30 
 36  Lagowski, Sara                12 Eastport/Sou          10.30 
 39  Velez, Nicole                 10 East Hampton          10.40 
 40  Gruenberg-Theiling, Shaya     10 Sachem North          10.50 
 40  Style, Caitlin                 9 Bayport/Blue          10.50 
 40  Viscount, Emma                11 Mount Sinai           10.50 
 43  Gerena, Isabella               9 Sayville              10.60 
 43  Baker, Samantha               11 Longwood              10.60 
 
Event 5  Girls 300 Meter Dash
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1  Schreiber, Lizzie             10 Walt Whitman          43.40 
  2  Mullady, Caroline             11 Kings Park            43.80 
  3  Stevenson, Scarlett            9 Rocky Point           44.00 
  3  Franks, Kyra                  11 Mount Sinai           44.00 
  5  Bonilla, Jeline               11 Babylon               44.20 
  6  Jaworski, Olivia              11 Northport             44.40 
  7  Sibblies, Shannel             11 North Babylo          44.60 
  7  Catalina, Jaden               12 Sayville              44.60 
  9  Halbeisen, Brianna            11 Huntington            44.80 
 10  Giattino, Courtney            12 Sayville              44.90 
 11  Lovinsky, Hailey              12 Deer Park             45.00 
 12  Redlo, Leeann                 11 Bayport/Blue          45.10 
 13  Senatore, Brianna             10 West Babylon          45.20 
 13  Hodge, Jada                   12 Middle Count          45.20 
 15  Scandale, Jenna               11 East Islip            45.40 
 16  Medina, Emily                 12 Connetquot            45.90 
 17  Baldwin, Maria                11 Patchogue/Me          46.00 
 17  Tursi, Giovanna               11 Patchogue/Me          46.00 
 17  Winkler, Brianna              11 West Babylon          46.00 
 17  Laguerre, Victoria            11 Ward Melvill          46.00 
 21  James, Elizabeth               8 Huntington            46.20 
 21  Cawley, Emma                  10 Smithtown Ea          46.20 
 21  Gasparis, Paulina             12 Miller Place          46.20 
 24  Velloso, Anabel               10 Westhampton           46.50 
 25  Walter, Kate                  10 Miller Place          46.60 
 25  Braxton, Zariyah              11 Bay Shore             46.60 
 27  O’connor, Abby              11 Miller Place          46.80 
 27  Dunathan, Sara                10 Westhampton           46.80 
 27  Keitel, Brook                  9 Eastport/Sou          46.80 
 30  Delaleu, Orchid               11 West Babylon          47.00 
 30  Giffone, Giovanna             11 Deer Park             47.00 
 32  Piccirelli, Lauryn            10 Bay Shore             47.20 
 33  Livingston, Lucy               8 Sayville              47.30 
 34  Doddo, Jessica                12 Walt Whitman          47.40 
 34  Brogan, Ava                    9 Bayport/Blue          47.40 
 34  Reid, Natalie                  9 Eastport/Sou          47.40 
 37  Mullaney, Rylie               11 Sayville              47.50 
 37  Brogan, Ansley                 9 Bayport/Blue          47.50 
 37  O'Donnell, Ryleigh             9 East Hampton          47.50 
 40  O'Neal, Jaidyn                10 Hhh East              47.70 
 40  weiner, stephanie             10 Central Isli          47.70 
 40  Russo, Annalise               12 Comsewogue            47.70 
 43  Amberger, Olivia              12 Connetquot            47.80 
 44  Canet, Baylee                  9 Sachem North          47.90 
 44  Sue-Kam-Ling, Julia           11 Smithtown Ea          47.90 
 46  Retzlaff, Emilia               9 Ward Melvill          48.00 
 46  Louis, Tchama                 12 Amityville            48.00 
 46  Abernethy, Mary Kate          10 Rocky Point           48.00 
 46  Probst, Amanda                 9 Ward Melvill          48.00 
 46  Carlson, Bridget              10 Harborfields          48.00 
 46  Walker, Sarah                 11 Harborfields          48.00 
 46  Adelberg, Maya                11 Smithtown Ea          48.00 
 
Event 7  Girls 600 Meter Run
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1  Ronan, Claire                 12 Comsewogue          1:44.70 
  2  Hieber, Shannon               10 West Babylon        1:45.10 
  3  Lee, Natalia                  10 Deer Park           1:47.00 
  3  Capolino, Makayla             11 Eastport/Sou        1:47.00 
  5  Sibblies, Shannel             11 North Babylo        1:47.50 
  6  Duffy, Maureen                12 Westhampton         1:48.00 
  7  Bell, Julia                   11 Ward Melvill        1:48.80 
  8  Catalina, Jaden               12 Sayville            1:49.80 
  9  Keitel, Brook                  9 Eastport/Sou        1:50.00 
 10  Brady, Carly                   8 Sayville            1:51.40 
 11  Dunn, Jessica                 11 Westhampton         1:52.00 
 11  Giordano, Katelyn             11 Ward Melvill        1:52.00 
 11  Wilson, Julianne              12 Longwood            1:52.00 
 14  Pirozzi, Amelia                9 Ward Melvill        1:52.20 
 15  Macchia, Zariel                8 William Floy        1:52.30 
 16  Greene, Penelope              12 East Hampton        1:53.50 
 16  McDougall, Marissa             9 Connetquot          1:53.50 
 16  Barget, Madeline              11 Connetquot          1:53.50 
 19  Molinari, Isabella            11 Sachem North        1:54.30 
 20  Churns, Krysta                11 Sachem North        1:54.50 
 
Event 9  Girls 1000 Meter Run
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1  Mani-Munoz, Andrea             9 Huntington          2:44.20 
  2  Mani-Munoz, Damaris            9 Huntington          2:47.60 
  3  Hieber, Shannon               10 West Babylon        3:09.60 
  4  Amato, Jackie                 12 Westhampton         3:10.00 
  5  Marquez, Gianna               11 Deer Park           3:15.00 
  6  Kuhn, Kylie                   11 Deer Park           3:19.00 
  7  Bell, Julia                   11 Ward Melvill        3:20.10 
  8  Probst, Amanda                 9 Ward Melvill        3:21.30 
  9  Condron, Sofia                11 John Glenn          3:21.50 
 10  Totevski, Taylor              10 Sayville            3:21.90 
 11  Smalley, Hannah               12 East Islip          3:22.00 
 12  Gansrow, Anna                  9 Eastport/Sou        3:23.00 
 13  Giordano, Katelyn             11 Ward Melvill        3:23.20 
 14  Capolino, Makayla             11 Eastport/Sou        3:26.00 
 15  Baumiller, Mullane             9 Sayville            3:26.80 
 16  Coronato, Courtney            10 Northport           3:27.00 
 16  Petersen, Joy                 11 East Islip          3:27.00 
 18  Liebowitz, Laura              11 Ward Melvill        3:27.20 
 19  Kaminicki, Stacia             12 Smithtown Ea        3:28.10 
 20  Dimaculangan, Abigail         10 Ward Melvill        3:28.40 
 21  Hood, Emma                    10 Bay Shore           3:28.70 
 21  Cole, Madison                  9 Comsewogue          3:28.70 
 23  Ieva, Kristin                 11 North Babylo        3:29.30 
 24  Tully, Emily                  10 Westhampton         3:32.00 
 25  Batinsey, Emily               12 Sachem North        3:37.10 
 26  Hayes, Katie                  10 Northport           3:37.80 
 27  Mattiolo, Kristen             12 Sachem North        3:38.60 
 
Event 11  Girls 1500 Meter Run
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1  Amato, Jackie                 12 Westhampton         4:58.00 
  2  Newman, Sarah                 11 Sayville            4:59.90 
  3  LaMena, Emily                 10 John Glenn          5:01.80 
  4  Hieber, Shannon               10 West Babylon        5:04.20 
  5  Critchley, Josephine          12 West Babylon        5:09.70 
  6  Laguerre, Victoria            11 Ward Melvill        5:11.40 
  7  Probst, Amanda                 9 Ward Melvill        5:12.70 
  8  Morris, Eva                    9 Bayport/Blue        5:13.10 
  9  Capone, Ava                   10 Deer Park           5:14.00 
 10  Geosits, Alexandra             9 Deer Park           5:15.00 
 10  Weigele, Grace                12 Walt Whitman        5:15.00 
 12  Ronan, Claire                 12 Comsewogue          5:16.30 
 13  Greene, Penelope              12 East Hampton        5:17.70 
 13  Totevski, Taylor              10 Sayville            5:17.70 
 15  Miller, Peyton                11 West Islip          5:19.00 
 16  Gray, Sierra                  11 Miller Place        5:20.00 
 17  Baumiller, Mullane             9 Sayville            5:21.20 
 18  Reid, Allison                 11 Northport           5:21.40 
 19  Engstrom, Ava                 12 East Hampton        5:21.90 
 20  Gansrow, Anna                  9 Eastport/Sou        5:22.00 
 21  Petersen, Joy                 11 East Islip          5:26.00 
 22  Cole, Madison                  9 Comsewogue          5:27.00 
 23  Reid, Olivia                  12 Eastport/Sou        5:28.00 
 24  O'Donnell, Ryleigh             9 East Hampton        5:28.70 
 25  Hayes, Kayla                   9 Babylon             5:29.10 
 26  Barget, Madeline              11 Connetquot          5:29.80 
 27  DeHaas, Hailey                10 East Islip          5:30.30 
 28  Stevens, Alexis               10 Smithtown We        5:30.60 
 29  Liebowitz, Laura              11 Ward Melvill        5:31.30 
 30  Stevens, Nicole               10 Smithtown We        5:31.50 
 31  Rus, Abigail                  10 Smithtown We        5:32.60 
 32  Sheiffele, Carli               9 Mount Sinai         5:34.40 
 33  Brady, Carly                   8 Sayville            5:34.80 
 34  Rooney, Ava                    9 Eastport/Sou        5:35.00 
 35  Falvey, Keira                 11 Westhampton         5:39.00 
 
Event 13  Girls 1500 Meter Race Walk
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1  Fabrizi, Analiese             12 Sachem North        8:09.60 
  2  Wengler, Farrah               10 West Babylon        8:27.00 
  3  Mattera, Madison              12 Deer Park           8:35.00 
  4  Defilippis, Elizabeth         11 Smithtown Ea        8:37.30 
  5  guenfound, shirley            12 Lindenhurst         8:38.00 
  6  Gruenberg-Theiling, Shaya     10 Sachem North        8:42.70 
  7  Parrinello, Torre Ann         12 Shoreham Wad        8:52.00 
  8  Horgan, Amanda                11 Patchogue/Me        9:05.00 
  9  YE, Erin                      12 Huntington          9:09.00 
 10  Yasmeen, Kinza                12 Connetquot          9:10.00 
 11  Horgan, Samantha              11 Patchogue/Me        9:17.00 
 12  Doncaster, Lindsey            12 Sachem North        9:19.20 
 13  Johnson, Joyce                11 Islip               9:30.90 
 14  Kelly, Norah                   9 Smithtown Ea        9:33.50 
 15  Simonetti, Taylor              9 Bay Shore           9:33.90 
 16  Milne, Rylee                   9 Smithtown Ea        9:57.20 
 17  Alvarez, Eva                  12 North Babylo       10:00.00 
 
Event 14  Girls 3000 Meter Run
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1  LaMena, Emily                 10 John Glenn         10:54.80 
  2  Critchley, Josephine          12 West Babylon       11:07.00 
  3  Capone, Ava                   10 Deer Park          11:15.00 
  4  Reid, Olivia                  12 Eastport/Sou       11:32.00 
  5  Hayes, Kayla                   9 Babylon            11:39.00 
  6  Miller, Peyton                11 West Islip         11:42.00 
  7  Reid, Allison                 11 Northport          11:44.00 
  8  Lehmann, Ella                 11 Bay Shore          11:52.20 
  9  Sheiffele, Carli               9 Mount Sinai        12:05.20 
 10  Walsh, Melanie                12 Connetquot         12:13.90 
 
Event 16  Girls High Jump
===============================================================================
     Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1  Jean, Soledad                 12 Hhh East            5-06.00 
  2  Grassia, Mia                  11 Bay Shore           5-01.00 
  2  McCleary, Ravae               12 Hauppauge           5-01.00 
  2  Wang, Dakota                  10 Hhh West            5-01.00 
  5  Fasbach, Skyla                12 Sachem North        5-00.00 
  6  Halbeisen, Brianna            11 Huntington          4-10.00 
  6  Conte, Olivia                 11 Huntington          4-10.00 
  6  Kuhn, Kylie                   11 Deer Park           4-10.00 
  6  Guevara, Angelina             12 Miller Place        4-10.00 
  6  Brule, Ashley                 11 Hhh West            4-10.00 
  6  Piccirelli, Lauryn            10 Bay Shore           4-10.00 
  6  Hawkins, Ka'Shya               9 William Floy        4-10.00 
 13  McEntee, Carly                11 Walt Whitman        4-09.00 
 13  Sasson, Abigail               10 Ward Melvill        4-09.00 
 15  DiMaio, Tara                  11 William Floy        4-08.00 
 15  Lehmann, Ella                 11 Bay Shore           4-08.00 
 15  Rae, Marrero                  11 Patchogue/Me        4-08.00 
 15  Ferguson, Bridget             11 Southampton         4-08.00 
 19  Urso, Irene                   12 Commack             4-07.00 
 20  LaRosa, Gianna                11 Connetquot          4-06.00 
 20  Buckley, Jennifer             11 Kings Park          4-06.00 
 20  Malcoln, Mia                  11 Deer Park           4-06.00 
 20  Gorecki, Emily                11 Walt Whitman        4-06.00 
 20  Hines, Juleesah               11 North Babylo        4-06.00 
 20  McFarlane, Antonia            12 Hhh West            4-06.00 
 20  Cawley, Emma                  10 Smithtown Ea        4-06.00 
 20  Lawrence, Samara               9 North Babylo        4-06.00 
 20  Kernaghan, Fiona              10 Commack             4-06.00 
 20  Head, Jasmine                 10 Southampton         4-06.00 
 20  O'Neal, Jaidyn                10 Hhh East            4-06.00 
 20  Haab, Julianna                10 West Babylon        4-06.00 
 20  Geddes, Zoe                    9 Longwood            4-06.00 
 20  Kalin, Giovanna               11 Miller Place        4-06.00 
 34  Reese, Morgan                  9 Sayville            4-04.00 
 34  Livingston, Lucy               8 Sayville            4-04.00 
 34  Babich, Samantha              12 Hauppauge           4-04.00 
 34  Tarasevicius, Ieva             9 Middle Count        4-04.00 
 34  Carlson, Bridget              10 Harborfields        4-04.00 
 34  Marquez, Gianna               11 Deer Park           4-04.00 
 40  Cocheo, Courtney              12 Southold            4-03.00 
 40  Labriola, Sam                 10 Kings Park          4-03.00 
 40  Lee, Stephanie                12 Kings Park          4-03.00 
 43  Rose, Aronel                  12 Central Isli        4-02.00 
 43  Caulin, Jacqueline             9 Smithtown We        4-02.00 
 43  Scally, Anna                  10 Sachem North        4-02.00 
 43  Wesselsls, Juliet             11 Sayville            4-02.00 
 43  Carberry, Abby                10 Sayville            4-02.00 
 43  Mabrouk, Manar                11 Connetquot          4-02.00 
 43  Kaminski, Melissa             10 Kings Park          4-02.00 
 43  Valentin, Jade                10 Islip               4-02.00 
 
Event 18  Girls Long Jump
===============================================================================
     Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1  Bonilla, Jeline               11 Babylon            17-03.75 
  2  Winkler, Brianna              11 West Babylon       17-01.00 
  3  Kelly, Alexandra              11 Rocky Point        17-00.00 
  4  Giglio, Felicia               10 Bayport/Blue       16-09.00 
  5  Redlo, Leeann                 11 Bayport/Blue       16-08.00 
  6  Jean, Soledad                 12 Hhh East           16-07.00 
  7  McLoughlin, Erin              12 Connetquot         16-04.50 
  8  Harden, Bria                  12 Hhh East           16-02.50 
  9  Sue-Kam-Ling, Julia           11 Smithtown Ea       16-01.50 
 10  Sibblies, Shyanne             11 North Babylo       16-01.00 
 11  Silberman, Halli               9 Longwood           16-00.00 
 11  Hickey, Autumn                 9 Longwood           16-00.00 
 13  Harrison, Kerrice             12 Copiague           15-10.00 
 14  Lewis, Dana                   11 Longwood           15-07.00 
 15  Amberger, Olivia              12 Connetquot         15-05.00 
 15  O’connor, Kayla             12 Miller Place       15-05.00 
 17  Agic, Kiera                   12 Miller Place       15-04.00 
 18  weiner, stephanie             10 Central Isli       15-03.25 
 19  Finke, Valerie                11 Westhampton        15-01.00 
 20  Radke, Jane                   11 Ward Melvill       15-00.00 
 20  Gabrinowitz, Caitlyn          10 Longwood           15-00.00 
 20  Dunathan, Sara                10 Westhampton        15-00.00 
 23  Haab, Julianna                10 West Babylon       14-11.25 
 24  Allen, Tabitha                 9 West Babylon       14-10.00 
 24  Hodge, Jada                   12 Middle Count       14-10.00 
 26  Pesiri, Samantha              11 Smithtown We       14-08.00 
 27  Braxton, Zariyah              11 Bay Shore          14-07.25 
 28  Traverzo, Madison             12 Hauppauge          14-07.00 
 29  Geosits, Alexandra             9 Deer Park          14-05.00 
 30  Mare, Jessica                 12 Deer Park          14-01.00 
 31  Boeri, Natalie                10 Smithtown We       14-00.50 
 32  O'Brien, Lily                 11 Hauppauge          14-00.25 
 33  Foster, Abigail               11 Ward Melvill       14-00.00 
 33  Beran, Abigal                 10 Shoreham Wad       14-00.00 
 35  Becker, Danielle              12 Eastport/Sou       13-10.00 
 36  Hughes, Kelly                  8 Mount Sinai        13-09.00 
 36  Derrenbacher, Gianna          12 Sachem North       13-09.00 
 38  Trelfa, Evelyn                12 Miller Place       13-08.50 
 39  Harris, Naomi                 10 Shoreham Wad       13-08.00 
 40  McDougall, Marissa             9 Connetquot         13-07.50 
 40  Brienza, Aaliyah               9 North Babylo       13-07.50 
 42  Carberry, Abby                10 Sayville           13-07.00 
 42  Archer, Juliette              10 Southampton        13-07.00 
 
Event 20  Girls Triple Jump
===============================================================================
     Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1  Kelly, Alexandra              11 Rocky Point        36-09.00 
  2  Jean, Soledad                 12 Hhh East           35-07.25 
  3  Agic, Kiera                   12 Miller Place       35-05.00 
  4  Redlo, Leeann                 11 Bayport/Blue       35-01.00 
  5  Conte, Olivia                 11 Huntington         33-08.00 
  6  Hunt, Daniela                 11 Middle Count       33-04.25 
  7  Braxton, Zariyah              11 Bay Shore          33-03.00 
  8  Warrick, Makayla              10 Amityville         33-01.00 
  8  Boeri, Natalie                10 Smithtown We       33-01.00 
 10  Finke, Valerie                11 Westhampton        32-11.00 
 10  Silberman, Halli               9 Longwood           32-11.00 
 12  Sibblies, Shyanne             11 North Babylo       32-10.00 
 13  Amberger, Olivia              12 Connetquot         32-09.00 
 13  weiner, stephanie             10 Central Isli       32-09.00 
 15  Angel, Jada                   12 Copiague           32-05.50 
 16  Pesiri, Samantha              11 Smithtown We       32-02.50 
 17  Cocheo, Courtney              12 Southold           31-10.50 
 18  Lewis, Dana                   11 Longwood           31-07.00 
 19  Schreiber, Lizzie             10 Walt Whitman       31-05.00 
 20  Lee, Natalia                  10 Deer Park          31-00.00 
 20  Malcoln, Mia                  11 Deer Park          31-00.00 
 22  Ball, Kate                     9 Smithtown Ea       30-07.25 
 23  Livingston, Lucy               8 Sayville           30-06.00 
 24  Haab, Julianna                10 West Babylon       30-03.25 
 25  Perez, Katherine              10 Sachem North       30-02.00 
 26  Rothar, Caitlyn               12 Commack            30-01.00 
 26  Foster, Abigail               11 Ward Melvill       30-01.00 
 26  Barrett, Gabriela             10 Hhh West           30-01.00 
 29  Ruffini, Samantha              9 Ward Melvill       30-00.00 
 30  Greenstein, Lianna            11 Northport          29-11.00 
 30  McLoughlin, Erin              12 Connetquot         29-11.00 
 32  Portillo, Isabella            10 Connetquot         29-08.75 
 33  Gabrinowitz, Caitlyn          10 Longwood           29-05.50 
 34  Dockery, Jade                  9 West Babylon       29-05.00 
 34  Hickey, Autumn                 9 Longwood           29-05.00 
 36  Vercillo, Lauren              10 Smithtown We       29-02.00 
 36  Prats, Samantha               10 Smithtown We       29-02.00 
 38  Brogan, Ava                    9 Bayport/Blue       29-01.00 
 38  Ohlsen, Brielle               12 Eastport/Sou       29-01.00 
 40  Sasson, Abigail               10 Ward Melvill       29-00.00 
 40  Ryan, Charlotte                9 Rocky Point        29-00.00 
 42  Giattino, Courtney            12 Sayville           28-11.50 
 43  julia, rebich                 10 Lindenhurst        28-11.00 
 43  Traverzo, Madison             12 Hauppauge          28-11.00 
 43  smith, anisah                 11 Central Isli       28-11.00 
 46  Villalba, Kat                  9 Islip              28-10.50 
 47  O'Neal, Jordyn                10 Hhh East           28-10.00 
 48  Abumusallam, Zaina            10 Comsewogue         28-09.50 
 49  Sarantos, Olivia              12 Smithtown Ea       28-08.25 
 50  Botticelli, Ella              11 Rocky Point        28-08.00 
 51  Ohrtman, Colleen              11 Shoreham Wad       28-05.00 
 52  Charles, Sydney               11 Hauppauge          27-11.00 
 53  Mullaney, Rylie               11 Sayville           27-10.00 
 54  Reese, Morgan                  9 Sayville           27-08.00 
 55  Pagan, Desiree                11 Islip              27-07.50 
 56  Steiner, Hannah               11 Connetquot         27-07.00 
 57  DiVisconti, Georgia           12 West Babylon       27-03.00 
 58  McFadden, Jillian             11 Mount Sinai        26-11.00 
 59  Antelo, Jackie                 9 Comsewogue         26-09.50 
 60  Cameron, Carli                11 Southampton        26-07.00 
 
Event 22  Girls Shot Put
===============================================================================
     Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1  Pohl, Brook                   12 Rocky Point        37-07.00 
  2  Nosile, Kiana                 11 Huntington         36-04.00 
  2  Thomas, Julie                 10 Commack            36-04.00 
  4  Peykar, Arin                  12 Smithtown Ea       35-10.50 
  5  Bertolini, Juliana            12 Harborfields       34-08.50 
  6  Starzee, Jaimee               12 West Babylon       33-04.00 
  7  Swedborg, Andi                11 Bayport/Blue       32-06.00 
  8  Trinidad, Nigella             11 Harborfields       32-04.00 
  9  Blas, Olivia                  12 Connetquot         32-03.00 
 10  cuesta, yanna                 12 Lindenhurst        32-00.00 
 11  Mainella, Gina                12 Smithtown We       31-11.00 
 12  Curtis, Leila                 11 Hhh East           31-08.50 
 13  Oshikanlu, Tamilore           12 Deer Park          31-02.00 
 14  Tuossaint, Cyarrah            12 Deer Park          30-06.00 
 15  Nosile, Junie                 11 Huntington         30-05.00 
 16  Pepitone, Alicea              10 Ward Melvill       30-00.00 
 17  Pagan, Desiree                11 Islip              29-11.75 
 18  Bennett, Maggie               10 Sayville           29-11.00 
 19  Townsend, Rhainon             12 Bay Shore          29-10.00 
 19  Ryan, Mckayla                 12 Hhh West           29-10.00 
 19  Manning, Tovia                11 Deer Park          29-10.00 
 22  Thornton, Megan               12 Ward Melvill       29-03.50 
 23  Maier, Kaylie                 10 Sachem North       29-03.00 
 24  Srevenson, Kalynn             10 Longwood           29-00.50 
 25  Jaklitsch, Lauren             11 Mount Sinai        29-00.25 
 26  Thomas, Mikela                10 Sachem North       29-00.00 
 27  Mequia, Evelyn                12 Smithtown We       28-05.00 
 28  Karman, Maddie                12 Sayville           28-04.00 
 29  Sokolowski, Kimberlee         12 Middle Count       28-02.50 
 30  Kropp, Kelly                  11 Northport          28-00.00 
 30  Wallace, Alana                12 Huntington         28-00.00 
 32  Walcott, Julia                10 Longwood           27-10.00 
 33  Palmer, Makayla                9 William Floy       27-08.00 
 34  Ferrara, Angelina             12 Patchogue/Me       27-07.00 
 35  Turano, Julia                 11 Sachem North       27-06.00 
 36  Sanchez, Amber                11 Rocky Point        27-04.00 
 37  Kelly, Grace                  10 Northport          27-00.50 
 38  Dailey, Lauren                11 Connetquot         26-11.25 
 39  Woods, Amelia                 11 Southold           26-10.50 
 40  Klotz, Megan                  12 Shoreham Wad       26-08.50 
 41  Elgut, Emma                   11 Ward Melvill       26-07.25 
 42  Hausle, Amanda                11 Smithtown We       26-01.00 
 43  Russo, Annalise               12 Comsewogue         26-00.00 
 43  Prats, Samantha               10 Smithtown We       26-00.00 
 45  Johnson, Dianna               12 Smithtown Ea       25-10.25 
 46  Inkeles, Alicia               12 Hauppauge          25-07.00 
 47  Brown, Denise                  9 Deer Park          25-02.00 
 48  White, Mackenzie              11 Sachem North       25-00.00 
 49  Weidner, Avery                11 Kings Park         24-10.50 
 50  Morello, Jade                 11 Sayville           24-10.00 
 51  Defelice, Adriana             11 Smithtown We       24-09.00 
 52  Chaisty, Ryan                 12 Sachem North       24-07.50 
 53  Connolly, Loriann             12 Hauppauge          24-05.00 
 54  Clark, Sophie                  9 Shelter Isla       24-02.50 
 55  Cregg, Daniella               10 Connetquot         24-00.50 
 56  Pliszak, Sarah                12 Bellport           24-00.00 
 56  Taylor, Katherine             10 Babylon            24-00.00 
 56  Higueros, Kayla               10 Copiague           24-00.00 
 
Event 26  Girls 4x200 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
  1  Westhampton Beach  'A'                               1:53.90 
  2  Sayville  'A'                                        1:54.60 
  3  West Babylon  'A'                                    1:55.00 
  4  Walt Whitman  'A'                                    1:55.30 
  5  Patchogue/Medford  'A'                               1:56.00 
  6  Copiague  'A'                                        1:56.80 
  7  Rocky Point  'A'                                     1:57.40 
  8  North Babylon  'A'                                   1:58.80 
  9  Ward Melville  'A'                                   1:59.30 
  9  Miller Place  'A'                                    1:59.30 
 11  Connetquot  'A'                                      2:01.80 
 12  East Hampton  'A'                                    2:02.40 
 13  Bay Shore  'A'                                       2:03.30 
 
Event 28  Girls 4x400 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
  1  West Babylon  'A'                                    4:25.70 
  2  Ward Melville  'A'                                   4:28.40 
  3  Westhampton Beach  'A'                               4:34.00 
 
Event 30  Girls 4x800 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
  1  East Islip  'A'                                     10:28.00 
  2  Deer Park  'A'                                      10:30.00 
  3  Comsewogue  'A'                                     10:32.70 
  4  Eastport/SouthMano  'A'                             10:55.00 
  5  Ward Melville  'A'                                  10:57.10 
  6  Sayville  'A'                                       11:12.30