Licensed to Just in Time Racing - Contractor License
                                                 HY-TEK's Meet Manager 2/9/2021
                           Section XI BOS - 2/9/2021                           
                                   2/9/2021                                    
                               Performance List                                
 
Event 1  Girls 55 Meter Dash
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1        Hodge, Jada                   12 Middle Count           7.20 
  1        Hunt, Adaliz                  12 Middle Count           7.20 
  3        Mullady, Caroline             11 Kings Park             7.30 
  4        DelGandio, Kate               11 Mount Sinai            7.50 
  4        Daniels, Jayde                12 Bay Shore              7.50 
  6        Halbeisen, Brianna            11 Huntington             7.60 
  6        Senatore, Brianna             10 West Babylon           7.60 
  6        Medina, Emily                 12 Connetquot             7.60 
  6        Jones, Jayda                  11 Sachem North           7.60 
  6        Walter, Kate                  10 Miller Place           7.60 
  6        Roberts, Trinity              12 Copiague               7.60 
  6        O’connor, Kayla             12 Miller Place           7.60 
 13        Novak, Lauren                 12 Hhh East               7.70 
 13        weiner, stephanie             10 Central Isli           7.70 
 13        Jaworski, Olivia              11 Northport              7.70 
 13        Sibblies, Shannel             11 North Babylo           7.70 
 13        Louis, Tchama                 12 Amityville             7.70 
 13        Catalina, Jaden               12 Sayville               7.70 
 13        Flores, Alexi                 12 Eastport/Sou           7.70 
 13        Fenner, Johnniah              10 John Glenn             7.70 
 13        Ryan, Alison                  11 Harborfields           7.70 
 13        Sue-Kam-Ling, Julia           11 Smithtown Ea           7.70 
 23        O'Rourke, Caroline            11 Huntington             7.80 
 23        Finke, Valerie                11 Westhampton            7.80 
 23        Dunathan, Sara                10 Westhampton            7.80 
 23        Dockery, Jade                  9 West Babylon           7.80 
 23        McLoughlin, Erin              12 Connetquot             7.80 
 23        Lovinsky, Hailey              12 Deer Park              7.80 
 23        Sargent, Grace                12 Middle Count           7.80 
 23        O’connor, Abby              11 Miller Place           7.80 
 23        Harden, Bria                  12 Hhh East               7.80 
 23        Scandale, Jenna               11 East Islip             7.80 
 33        Tom, Alison                   11 Smithtown We           7.90 
 33        Giffone, Giovanna             11 Deer Park              7.90 
 33        Agic, Kiera                   12 Miller Place           7.90 
 33        Gabbidon, Brianna              8 Islip                  7.90 
 33        Stevenson, Scarlett            9 Rocky Point            7.90 
 33        Giglio, Felicia               10 Bayport/Blue           7.90 
 33        Mirabelli, Melissa            10 East Islip             7.90 
 33        Sbarra-Vaughan, Zoe            9 Harborfields           7.90 
 33        Lawrence, Samara               9 North Babylo           7.90 
 33        Warrick, Makayla              10 Amityville             7.90 
 43        Portillo, Isabella            10 Connetquot             8.00 
 43        Sienna, Chloe                 12 Miller Place           8.00 
 43        Adelberg, Maya                11 Smithtown Ea           8.00 
 43        Vergano, Olivia               12 West Babylon           8.00 
 43        Burke, Emily                  12 West Babylon           8.00 
 43        Jonke, Kimberly               11 North Babylo           8.00 
 43        Harrison, Kerrice             12 Copiague               8.00 
 43        Giattino, Courtney            12 Sayville               8.00 
 43        Ban, Jenna                     9 John Glenn             8.00 
 43        Kennedy, Sophia                9 Kings Park             8.00 
 43        Baldwin, Maria                11 Patchogue/Me           8.00 
 43        Edery, Eva                    11 Rocky Point            8.00 
 43        Lewis, Dana                   11 Longwood               8.00 
 56        Russo, Annalise               12 Comsewogue             8.10 
 56        Gioe, Faith                   10 Smithtown We           8.10 
 56        Menella, Nicole               11 Smithtown We           8.10 
 56        Scott, Tiarra                 11 Amityville             8.10 
 56        Scarfogliero, Danielle        12 Sachem North           8.10 
 56        Carlson, Bridget              10 Harborfields           8.10 
 56        Georges, Anaila               11 North Babylo           8.10 
 56        Beverly, Amirah                9 Huntington             8.10 
 56        Ford, Jamie                   12 Bay Shore              8.10 
 56        Armandi, Alexis               12 Southampton            8.10 
 56        Bonitch, Ashley               12 Miller Place           8.10 
 56        Ostermann, Emma               11 Smithtown Ea           8.10 
 56        Barravecchio, Shania           9 Sachem North           8.10 
 56        Alba, Ella                    11 Sachem North           8.10 
 56        Zelin, Maddison               10 Shoreham Wad           8.10 
 71        Abruscato, Stefania           10 Hauppauge              8.20 
 71        Hood, Imani                    7 Islip                  8.20 
 71        Viscount, Emma                11 Mount Sinai            8.20 
 71        Wang, Dakota                  10 Hhh West               8.20 
 71        Henshaw, Tara                 12 West Babylon           8.20 
 71        Steiner, Hannah               11 Connetquot             8.20 
 71        Smith, Kaitlyn                12 Kings Park             8.20 
 71        Cerullo, Kyla                  9 Southampton            8.20 
 71        Allen, Tabitha                 9 West Babylon           8.20 
 71        Volz, Kasey                   12 Sachem North           8.20 
 71        Babcock, Callaghan            11 Sayville               8.20 
 71        O'Neal, Ayanna                12 East Islip             8.20 
 83        Kelly, MacKenzie              10 Connetquot             8.30 
 83        Fieseler, Jessica             12 Connetquot             8.30 
 83        McDougall, Megan               9 Connetquot             8.30 
 83        Unterweiser, Kayla            10 Connetquot             8.30 
 83        Rosenberger, Jenna            10 Smithtown We           8.30 
 83        Doddo, Jessica                12 Walt Whitman           8.30 
 83        Spence, Aryana                 9 Harborfields           8.30 
 83        Turano, Ava                    9 Sachem North           8.30 
 83        Bianco, Nicole                12 Kings Park             8.30 
 83        O'Gorman, Julia               11 Hhh East               8.30 
 83        Brule, Ashley                 11 Hhh West               8.30 
 83        Canet, Baylee                  9 Sachem North           8.30 
 83        Platt, Alexya                  9 Hhh East               8.30 
 83        Allison, Niomi                 9 West Babylon           8.30 
 83        Trapanotto, Angelina          10 Kings Park             8.30 
 83        Alexande, Gabrielle            9 Miller Place           8.30 
 83        Anderson, Emma                 9 Miller Place           8.30 
100        Espinoza, Bella               12 East Hampton           8.40 
100        Brown, Amora                  11 Babylon                8.40 
100        Focarile, Emily                9 Connetquot             8.40 
100        Smith, Xinity                  9 North Babylo           8.40 
100        Brienza, Aaliyah               9 North Babylo           8.40 
100        Bruno, Rayna                   9 Miller Place           8.40 
100        Becker, Danielle              12 Eastport/Sou           8.40 
100        Wilson, Lyla                   9 East Hampton           8.40 
100        Style, Caitlin                 9 Bayport/Blue           8.40 
100        Miller, Maddigan              12 Bayport/Blue           8.40 
100        Cortese, Emily                11 Bayport/Blue           8.40 
111        Barrett, Gabriela             10 Hhh West               8.50 
111        Gonzalez, Alyssia             11 Connetquot             8.50 
111        Castro, Emily                 11 Smithtown We           8.50 
111        DiVisconti, Georgia           12 West Babylon           8.50 
111        Peters, Madison               12 Bellport               8.50 
111        Dunne, Julia                  11 Babylon                8.50 
111        Singh, Danah                  11 Connetquot             8.50 
 
Event 3  Girls 55 Meter Hurdles
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1        Sue-Kam-Ling, Julia           11 Smithtown Ea           7.70 
  2        Adelberg, Maya                11 Smithtown Ea           8.00 
  3        Ostermann, Emma               11 Smithtown Ea           8.10 
  4        Giambruno, Kerri              12 John Glenn             8.40 
  5        Conte, Olivia                 11 Huntington             8.60 
  5        DelGandio, Kate               11 Mount Sinai            8.60 
  7        Redlo, Leeann                 11 Bayport/Blue           8.80 
  8        Medina, Emily                 12 Connetquot             9.00 
  9        Kittles, Keera                11 Islip                  9.10 
 10        Gentzel, Natalie              11 Bellport               9.40 
 11        Finke, Valerie                11 Westhampton            9.50 
 11        Fowler, Malia                 12 Bay Shore              9.50 
 13        Delaleu, Orchid               11 West Babylon           9.60 
 14        Gonzalez, Alyssia             11 Connetquot             9.70 
 14        Abbate, Nina                  12 Bellport               9.70 
 14        Grassia, Mia                  11 Bay Shore              9.70 
 17        Mare, Jessica                 12 Deer Park              9.80 
 17        Perez, Katherine              10 Sachem North           9.80 
 19        Boniberger, Alexa             12 West Islip            10.00 
 19        Haskelson, Sophia             12 Harborfields          10.00 
 19        Bruno, Rayna                   9 Miller Place          10.00 
 19        Rafferty, Krysten             12 Patchogue/Me          10.00 
 19        DiVisconti, Georgia           12 West Babylon          10.00 
 19        Aversa, Gabriella             12 John Glenn            10.00 
 19        O'Rourke, Caroline            11 Huntington            10.00 
 26        Kelly, MacKenzie              10 Connetquot            10.10 
 26        Wallace, Riley                10 Islip                 10.10 
 26        Sarantos, Olivia              12 Smithtown Ea          10.10 
 26        Guevara, Angelina             12 Miller Place          10.10 
 26        Tom, Alison                   11 Smithtown We          10.10 
 26        Collins, Gabby                 9 John Glenn            10.10 
 32        Barnett, Avery                10 Deer Park             10.20 
 32        Agostinelli, Julia             9 Smithtown Ea          10.20 
 32        Catalina, Jaden               12 Sayville              10.20 
 35        Lagowski, Sara                12 Eastport/Sou          10.30 
 35        Baker, Nia                    11 Hhh West              10.30 
 37        Viscount, Emma                11 Mount Sinai           10.50 
 37        Style, Caitlin                 9 Bayport/Blue          10.50 
 37        Gruenberg-Theiling, Shaya     10 Sachem North          10.50 
 40        Gerena, Isabella               9 Sayville              10.60 
 40        Baker, Samantha               11 Longwood              10.60 
 
Event 5  Girls 300 Meter Dash
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1        Mullady, Caroline             11 Kings Park            43.80 
  2        Franks, Kyra                  11 Mount Sinai           44.00 
  3        Bonilla, Jeline               11 Babylon               44.20 
  4        Jaworski, Olivia              11 Northport             44.40 
  5        Sibblies, Shannel             11 North Babylo          44.60 
  6        Halbeisen, Brianna            11 Huntington            44.80 
  7        Lovinsky, Hailey              12 Deer Park             45.00 
  8        Redlo, Leeann                 11 Bayport/Blue          45.10 
  9        Senatore, Brianna             10 West Babylon          45.20 
  9        Hodge, Jada                   12 Middle Count          45.20 
 11        Scandale, Jenna               11 East Islip            45.40 
 12        Tursi, Giovanna               11 Patchogue/Me          46.00 
 12        Winkler, Brianna              11 West Babylon          46.00 
 12        Baldwin, Maria                11 Patchogue/Me          46.00 
 15        James, Elizabeth               8 Huntington            46.20 
 15        Gasparis, Paulina             12 Miller Place          46.20 
 15        Cawley, Emma                  10 Smithtown Ea          46.20 
 18        Giattino, Courtney            12 Sayville              46.40 
 18        Medina, Emily                 12 Connetquot            46.40 
 20        Velloso, Anabel               10 Westhampton           46.50 
 21        Walter, Kate                  10 Miller Place          46.60 
 21        Braxton, Zariyah              11 Bay Shore             46.60 
 23        Dunathan, Sara                10 Westhampton           46.80 
 23        Keitel, Brook                  9 Eastport/Sou          46.80 
 23        O’connor, Abby              11 Miller Place          46.80 
 26        Stevenson, Scarlett            9 Rocky Point           46.90 
 27        Giffone, Giovanna             11 Deer Park             47.00 
 27        Delaleu, Orchid               11 West Babylon          47.00 
 29        Piccirelli, Lauryn            10 Bay Shore             47.20 
 30        Reid, Natalie                  9 Eastport/Sou          47.40 
 30        Brogan, Ava                    9 Bayport/Blue          47.40 
 32        Brogan, Ansley                 9 Bayport/Blue          47.50 
 32        Mullaney, Rylie               11 Sayville              47.50 
 32        O'Donnell, Ryleigh             9 East Hampton          47.50 
 35        weiner, stephanie             10 Central Isli          47.70 
 35        Russo, Annalise               12 Comsewogue            47.70 
 35        O'Neal, Jaidyn                10 Hhh East              47.70 
 38        Amberger, Olivia              12 Connetquot            47.80 
 39        Canet, Baylee                  9 Sachem North          47.90 
 39        Sue-Kam-Ling, Julia           11 Smithtown Ea          47.90 
 41        Schreiber, Lizzie             10 Walt Whitman          48.00 
 41        Adelberg, Maya                11 Smithtown Ea          48.00 
 41        Louis, Tchama                 12 Amityville            48.00 
 41        Walker, Sarah                 11 Harborfields          48.00 
 41        Carlson, Bridget              10 Harborfields          48.00 
 
Event 7  Girls 600 Meter Run
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1        Ronan, Claire                 12 Comsewogue          1:44.70 
  2        Hieber, Shannon               10 West Babylon        1:45.10 
  3        Lee, Natalia                  10 Deer Park           1:47.00 
  3        Capolino, Makayla             11 Eastport/Sou        1:47.00 
  5        Sibblies, Shannel             11 North Babylo        1:47.50 
  6        Catalina, Jaden               12 Sayville            1:49.80 
  7        Keitel, Brook                  9 Eastport/Sou        1:50.00 
  7        Duffy, Maureen                12 Westhampton         1:50.00 
  9        Wilson, Julianne              12 Longwood            1:52.00 
  9        Dunn, Jessica                 11 Westhampton         1:52.00 
 11        Macchia, Zariel                8 William Floy        1:52.30 
 12        Molinari, Isabella            11 Sachem North        1:54.30 
 13        Churns, Krysta                11 Sachem North        1:54.50 
 
Event 9  Girls 1000 Meter Run
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1        Mani-Munoz, Andrea             9 Huntington          2:44.20 
  2        Mani-Munoz, Damaris            9 Huntington          2:47.60 
  3        Hieber, Shannon               10 West Babylon        3:09.60 
  4        Marquez, Gianna               11 Deer Park           3:15.00 
  5        Kuhn, Kylie                   11 Deer Park           3:19.00 
  6        Amato, Jackie                 12 Westhampton         3:21.00 
  7        Condron, Sofia                11 John Glenn          3:21.50 
  8        Totevski, Taylor              10 Sayville            3:21.90 
  9        Smalley, Hannah               12 East Islip          3:22.00 
 10        Gansrow, Anna                  9 Eastport/Sou        3:23.00 
 11        Capolino, Makayla             11 Eastport/Sou        3:26.00 
 12        Coronato, Courtney            10 Northport           3:27.00 
 12        Petersen, Joy                 11 East Islip          3:27.00 
 14        Kaminicki, Stacia             12 Smithtown Ea        3:28.10 
 15        Cole, Madison                  9 Comsewogue          3:28.70 
 15        Hood, Emma                    10 Bay Shore           3:28.70 
 17        Ieva, Kristin                 11 North Babylo        3:29.30 
 18        Batinsey, Emily               12 Sachem North        3:37.10 
 19        Hayes, Katie                  10 Northport           3:37.80 
 20        Mattiolo, Kristen             12 Sachem North        3:38.60 
 
Event 11  Girls 1500 Meter Run
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1        LaMena, Emily                 10 John Glenn          5:01.80 
  2        Hieber, Shannon               10 West Babylon        5:04.20 
  3        Amato, Jackie                 12 Westhampton         5:06.00 
  4        Critchley, Josephine          12 West Babylon        5:09.70 
  5        Morris, Eva                    9 Bayport/Blue        5:13.10 
  6        Capone, Ava                   10 Deer Park           5:14.00 
  7        Ronan, Claire                 12 Comsewogue          5:16.30 
  8        Greene, Penelope              12 East Hampton        5:17.70 
  9        Miller, Peyton                11 West Islip          5:19.00 
 10        Gray, Sierra                  11 Miller Place        5:20.00 
 11        Reid, Allison                 11 Northport           5:21.40 
 12        Gansrow, Anna                  9 Eastport/Sou        5:22.00 
 13        Geosits, Alexandra             9 Deer Park           5:25.00 
 13        Weigele, Grace                12 Walt Whitman        5:25.00 
 15        Petersen, Joy                 11 East Islip          5:26.00 
 16        Cole, Madison                  9 Comsewogue          5:27.00 
 17        Newman, Sarah                 11 Sayville            5:27.50 
 18        Engstrom, Ava                 12 East Hampton        5:27.70 
 19        Reid, Olivia                  12 Eastport/Sou        5:28.00 
 20        Hayes, Kayla                   9 Babylon             5:29.10 
 21        Barget, Madeline              11 Connetquot          5:29.80 
 22        DeHaas, Hailey                10 East Islip          5:30.30 
 23        Stevens, Alexis               10 Smithtown We        5:30.60 
 24        Stevens, Nicole               10 Smithtown We        5:31.50 
 25        Rus, Abigail                  10 Smithtown We        5:32.60 
 26        Sheiffele, Carli               9 Mount Sinai         5:34.40 
 27        Rooney, Ava                    9 Eastport/Sou        5:35.00 
 28        Falvey, Keira                 11 Westhampton         5:39.00 
 
Event 13  Girls 1500 Meter Race Walk
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1        Fabrizi, Analiese             12 Sachem North        8:09.60 
  2        Wengler, Farrah               10 West Babylon        8:27.00 
  3        Defilippis, Elizabeth         11 Smithtown Ea        8:37.30 
  4        guenfound, shirley            12 Lindenhurst         8:38.00 
  5        Mattera, Madison              12 Deer Park           8:40.00 
  6        Gruenberg-Theiling, Shaya     10 Sachem North        8:42.70 
  7        Parrinello, Torre Ann         12 Shoreham Wad        8:52.00 
  8        Horgan, Amanda                11 Patchogue/Me        9:05.00 
  9        YE, Erin                      12 Huntington          9:09.00 
 10        Horgan, Samantha              11 Patchogue/Me        9:17.00 
 11        Doncaster, Lindsey            12 Sachem North        9:19.20 
 12        Yasmeen, Kinza                12 Connetquot          9:27.60 
 13        Johnson, Joyce                11 Islip               9:30.90 
 14        Kelly, Norah                   9 Smithtown Ea        9:33.50 
 15        Simonetti, Taylor              9 Bay Shore           9:33.90 
 16        Milne, Rylee                   9 Smithtown Ea        9:57.20 
 17        Alvarez, Eva                  12 North Babylo       10:00.00 
 
Event 14  Girls 3000 Meter Run
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1        LaMena, Emily                 10 John Glenn         10:54.80 
  2        Critchley, Josephine          12 West Babylon       11:07.00 
  3        Capone, Ava                   10 Deer Park          11:30.00 
  4        Reid, Olivia                  12 Eastport/Sou       11:32.00 
  5        Hayes, Kayla                   9 Babylon            11:39.00 
  6        Miller, Peyton                11 West Islip         11:42.00 
  7        Reid, Allison                 11 Northport          11:44.00 
  8        Lehmann, Ella                 11 Bay Shore          11:52.20 
  9        Sheiffele, Carli               9 Mount Sinai        12:05.20 
 10        Walsh, Melanie                12 Connetquot         12:13.90 
 
Event 16  Girls High Jump
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1        Jean, Soledad                 12 Hhh East            5-06.00 
  2        Grassia, Mia                  11 Bay Shore           5-01.00 
  2        Wang, Dakota                  10 Hhh West            5-01.00 
  4        McCleary, Ravae               12 Hauppauge           5-00.00 
  4        Fasbach, Skyla                12 Sachem North        5-00.00 
  6        Conte, Olivia                 11 Huntington          4-10.00 
  6        Brule, Ashley                 11 Hhh West            4-10.00 
  6        Kuhn, Kylie                   11 Deer Park           4-10.00 
  6        Guevara, Angelina             12 Miller Place        4-10.00 
  6        Hawkins, Ka'Shya               9 William Floy        4-10.00 
  6        Halbeisen, Brianna            11 Huntington          4-10.00 
 12        McEntee, Carly                11 Walt Whitman        4-09.00 
 13        Ferguson, Bridget             11 Southampton         4-08.00 
 13        Rae, Marrero                  11 Patchogue/Me        4-08.00 
 13        Lehmann, Ella                 11 Bay Shore           4-08.00 
 13        Piccirelli, Lauryn            10 Bay Shore           4-08.00 
 13        DiMaio, Tara                  11 William Floy        4-08.00 
 18        Urso, Irene                   12 Commack             4-07.00 
 19        Malcoln, Mia                  11 Deer Park           4-06.00 
 19        LaRosa, Gianna                11 Connetquot          4-06.00 
 19        McFarlane, Antonia            12 Hhh West            4-06.00 
 19        Lawrence, Samara               9 North Babylo        4-06.00 
 19        Hines, Juleesah               11 North Babylo        4-06.00 
 19        Buckley, Jennifer             11 Kings Park          4-06.00 
 19        Cawley, Emma                  10 Smithtown Ea        4-06.00 
 19        Gorecki, Emily                11 Walt Whitman        4-06.00 
 19        Kalin, Giovanna               11 Miller Place        4-06.00 
 19        Geddes, Zoe                    9 Longwood            4-06.00 
 19        Haab, Julianna                10 West Babylon        4-06.00 
 19        Kernaghan, Fiona              10 Commack             4-06.00 
 19        Head, Jasmine                 10 Southampton         4-06.00 
 19        O'Neal, Jaidyn                10 Hhh East            4-06.00 
 33        Babich, Samantha              12 Hauppauge           4-04.00 
 33        Tarasevicius, Ieva             9 Middle Count        4-04.00 
 33        Reese, Morgan                  9 Sayville            4-04.00 
 33        Marquez, Gianna               11 Deer Park           4-04.00 
 33        Carlson, Bridget              10 Harborfields        4-04.00 
 38        Cocheo, Courtney              12 Southold            4-03.00 
 38        Lee, Stephanie                12 Kings Park          4-03.00 
 38        Labriola, Sam                 10 Kings Park          4-03.00 
 41        Caulin, Jacqueline             9 Smithtown We        4-02.00 
 41        Scally, Anna                  10 Sachem North        4-02.00 
 41        Carberry, Abby                10 Sayville            4-02.00 
 41        Valentin, Jade                10 Islip               4-02.00 
 41        Kaminski, Melissa             10 Kings Park          4-02.00 
 41        Wesselsls, Juliet             11 Sayville            4-02.00 
 41        Rose, Aronel                  12 Central Isli        4-02.00 
 41        Mabrouk, Manar                11 Connetquot          4-02.00 
 
Event 18  Girls Long Jump
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1        Bonilla, Jeline               11 Babylon            17-03.75 
  2        Winkler, Brianna              11 West Babylon       17-01.00 
  3        Kelly, Alexandra              11 Rocky Point        17-00.00 
  4        Giglio, Felicia               10 Bayport/Blue       16-09.00 
  5        Redlo, Leeann                 11 Bayport/Blue       16-08.00 
  6        Jean, Soledad                 12 Hhh East           16-07.00 
  7        McLoughlin, Erin              12 Connetquot         16-04.00 
  8        Harden, Bria                  12 Hhh East           16-02.50 
  9        Sue-Kam-Ling, Julia           11 Smithtown Ea       16-01.50 
 10        Sibblies, Shyanne             11 North Babylo       16-01.00 
 11        Silberman, Halli               9 Longwood           16-00.00 
 11        Hickey, Autumn                 9 Longwood           16-00.00 
 13        Harrison, Kerrice             12 Copiague           15-10.00 
 14        Lewis, Dana                   11 Longwood           15-07.00 
 15        Amberger, Olivia              12 Connetquot         15-05.00 
 15        O’connor, Kayla             12 Miller Place       15-05.00 
 17        Agic, Kiera                   12 Miller Place       15-04.00 
 18        weiner, stephanie             10 Central Isli       15-03.25 
 19        Gabrinowitz, Caitlyn          10 Longwood           15-00.00 
 20        Haab, Julianna                10 West Babylon       14-11.25 
 21        Hodge, Jada                   12 Middle Count       14-10.00 
 21        Allen, Tabitha                 9 West Babylon       14-10.00 
 23        Pesiri, Samantha              11 Smithtown We       14-08.00 
 24        Braxton, Zariyah              11 Bay Shore          14-07.25 
 25        Traverzo, Madison             12 Hauppauge          14-07.00 
 26        Geosits, Alexandra             9 Deer Park          14-05.00 
 27        Mare, Jessica                 12 Deer Park          14-01.00 
 28        Boeri, Natalie                10 Smithtown We       14-00.50 
 29        O'Brien, Lily                 11 Hauppauge          14-00.25 
 30        Beran, Abigal                 10 Shoreham Wad       14-00.00 
 31        Becker, Danielle              12 Eastport/Sou       13-10.00 
 32        Hughes, Kelly                  8 Mount Sinai        13-09.00 
 32        Derrenbacher, Gianna          12 Sachem North       13-09.00 
 34        Trelfa, Evelyn                12 Miller Place       13-08.50 
 35        Harris, Naomi                 10 Shoreham Wad       13-08.00 
 36        McDougall, Marissa             9 Connetquot         13-07.50 
 36        Brienza, Aaliyah               9 North Babylo       13-07.50 
 38        Archer, Juliette              10 Southampton        13-07.00 
 38        Carberry, Abby                10 Sayville           13-07.00 
 
Event 20  Girls Triple Jump
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1        Kelly, Alexandra              11 Rocky Point        36-09.00 
  2        Jean, Soledad                 12 Hhh East           35-07.25 
  3        Agic, Kiera                   12 Miller Place       35-05.00 
  4        Redlo, Leeann                 11 Bayport/Blue       35-01.00 
  5        Conte, Olivia                 11 Huntington         33-08.00 
  6        Hunt, Daniela                 11 Middle Count       33-04.25 
  7        Braxton, Zariyah              11 Bay Shore          33-03.00 
  8        Boeri, Natalie                10 Smithtown We       33-01.00 
  8        Warrick, Makayla              10 Amityville         33-01.00 
 10        Silberman, Halli               9 Longwood           32-11.00 
 11        Sibblies, Shyanne             11 North Babylo       32-10.00 
 12        Amberger, Olivia              12 Connetquot         32-09.00 
 12        weiner, stephanie             10 Central Isli       32-09.00 
 14        Angel, Jada                   12 Copiague           32-05.50 
 15        Pesiri, Samantha              11 Smithtown We       32-02.50 
 16        Cocheo, Courtney              12 Southold           31-10.50 
 17        Lewis, Dana                   11 Longwood           31-07.00 
 18        Malcoln, Mia                  11 Deer Park          31-00.00 
 18        Lee, Natalia                  10 Deer Park          31-00.00 
 20        Schreiber, Lizzie             10 Walt Whitman       30-09.00 
 21        Ball, Kate                     9 Smithtown Ea       30-07.25 
 22        Haab, Julianna                10 West Babylon       30-03.25 
 23        Barrett, Gabriela             10 Hhh West           30-01.00 
 23        Rothar, Caitlyn               12 Commack            30-01.00 
 25        Perez, Katherine              10 Sachem North       30-00.00 
 26        Greenstein, Lianna            11 Northport          29-11.00 
 26        McLoughlin, Erin              12 Connetquot         29-11.00 
 28        Portillo, Isabella            10 Connetquot         29-08.75 
 29        Gabrinowitz, Caitlyn          10 Longwood           29-05.50 
 30        Dockery, Jade                  9 West Babylon       29-05.00 
 30        Hickey, Autumn                 9 Longwood           29-05.00 
 32        Vercillo, Lauren              10 Smithtown We       29-02.00 
 32        Prats, Samantha               10 Smithtown We       29-02.00 
 34        Ohlsen, Brielle               12 Eastport/Sou       29-01.00 
 34        Brogan, Ava                    9 Bayport/Blue       29-01.00 
 36        Ryan, Charlotte                9 Rocky Point        29-00.00 
 37        julia, rebich                 10 Lindenhurst        28-11.00 
 37        Traverzo, Madison             12 Hauppauge          28-11.00 
 37        smith, anisah                 11 Central Isli       28-11.00 
 40        Villalba, Kat                  9 Islip              28-10.50 
 41        O'Neal, Jordyn                10 Hhh East           28-10.00 
 42        Abumusallam, Zaina            10 Comsewogue         28-09.50 
 43        Sarantos, Olivia              12 Smithtown Ea       28-08.25 
 44        Botticelli, Ella              11 Rocky Point        28-08.00 
 45        Ohrtman, Colleen              11 Shoreham Wad       28-05.00 
 46        Charles, Sydney               11 Hauppauge          27-11.00 
 47        Pagan, Desiree                11 Islip              27-07.50 
 48        Steiner, Hannah               11 Connetquot         27-07.00 
 49        DiVisconti, Georgia           12 West Babylon       27-03.00 
 50        Mullaney, Rylie               11 Sayville           27-01.00 
 50        Livingston, Lucy               8 Sayville           27-01.00 
 52        McFadden, Jillian             11 Mount Sinai        26-11.00 
 53        Antelo, Jackie                 9 Comsewogue         26-09.50 
 54        Cameron, Carli                11 Southampton        26-07.00 
 55        Reese, Morgan                  9 Sayville           26-06.00 
 
Event 22  Girls Shot Put
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1        Pohl, Brook                   12 Rocky Point        36-07.00 
  2        Nosile, Kiana                 11 Huntington         36-04.00 
  2        Thomas, Julie                 10 Commack            36-04.00 
  4        Peykar, Arin                  12 Smithtown Ea       35-10.50 
  5        Bertolini, Juliana            12 Harborfields       34-06.00 
  6        Starzee, Jaimee               12 West Babylon       33-04.00 
  7        Swedborg, Andi                11 Bayport/Blue       32-06.00 
  8        Blas, Olivia                  12 Connetquot         32-03.00 
  9        cuesta, yanna                 12 Lindenhurst        32-00.00 
 10        Mainella, Gina                12 Smithtown We       31-11.00 
 11        Curtis, Leila                 11 Hhh East           31-08.50 
 12        Trinidad, Nigella             11 Harborfields       31-03.00 
 13        Oshikanlu, Tamilore           12 Deer Park          31-02.00 
 14        Nosile, Junie                 11 Huntington         30-05.00 
 15        Pagan, Desiree                11 Islip              29-11.75 
 16        Bennett, Maggie               10 Sayville           29-11.00 
 17        Ryan, Mckayla                 12 Hhh West           29-10.00 
 17        Manning, Tovia                11 Deer Park          29-10.00 
 19        Tuossaint, Cyarrah            12 Deer Park          29-09.00 
 20        Maier, Kaylie                 10 Sachem North       29-03.00 
 21        Townsend, Rhainon             12 Bay Shore          29-02.00 
 22        Srevenson, Kalynn             10 Longwood           29-00.50 
 23        Jaklitsch, Lauren             11 Mount Sinai        29-00.25 
 24        Thomas, Mikela                10 Sachem North       29-00.00 
 25        Mequia, Evelyn                12 Smithtown We       28-05.00 
 26        Karman, Maddie                12 Sayville           28-04.00 
 27        Sokolowski, Kimberlee         12 Middle Count       28-02.50 
 28        Kropp, Kelly                  11 Northport          28-00.00 
 28        Wallace, Alana                12 Huntington         28-00.00 
 30        Walcott, Julia                10 Longwood           27-10.00 
 31        Palmer, Makayla                9 William Floy       27-08.00 
 32        Ferrara, Angelina             12 Patchogue/Me       27-07.00 
 33        Turano, Julia                 11 Sachem North       27-06.00 
 34        Sanchez, Amber                11 Rocky Point        27-04.00 
 35        Kelly, Grace                  10 Northport          27-00.50 
 36        Woods, Amelia                 11 Southold           26-10.50 
 37        Klotz, Megan                  12 Shoreham Wad       26-08.50 
 38        Hausle, Amanda                11 Smithtown We       26-01.00 
 39        Russo, Annalise               12 Comsewogue         26-00.00 
 39        Prats, Samantha               10 Smithtown We       26-00.00 
 41        Johnson, Dianna               12 Smithtown Ea       25-10.25 
 42        Inkeles, Alicia               12 Hauppauge          25-07.00 
 43        Dailey, Lauren                11 Connetquot         25-06.00 
 44        Brown, Denise                  9 Deer Park          25-02.00 
 45        White, Mackenzie              11 Sachem North       25-00.00 
 46        Weidner, Avery                11 Kings Park         24-10.50 
 47        Morello, Jade                 11 Sayville           24-10.00 
 48        Defelice, Adriana             11 Smithtown We       24-09.00 
 49        Chaisty, Ryan                 12 Sachem North       24-07.50 
 50        Connolly, Loriann             12 Hauppauge          24-05.00 
 51        Clark, Sophie                  9 Shelter Isla       24-02.50 
 52        Cregg, Daniella               10 Connetquot         24-00.50 
 53        Higueros, Kayla               10 Copiague           24-00.00 
 53        Pliszak, Sarah                12 Bellport           24-00.00 
 53        Taylor, Katherine             10 Babylon            24-00.00 
 
Event 26  Girls 4x200 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
  1  Copiague  'A'                                        1:56.80 
 
Event 28  Girls 4x400 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
  1  West Babylon  'A'                                    4:25.70 
 
Event 30  Girls 4x800 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
  1  East Islip  'A'                                     10:28.00 
  2  Deer Park  'A'                                      10:30.00 
  3  Comsewogue  'A'                                     10:32.70 
  4  Eastport/SouthMano  'A'                             10:55.00 
  5  Sayville  'A'                                       11:12.30