Licensed to Just in Time Racing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/19/2021 11:00 AM
     NSCHSAA  Varsity  Spring Track Track & Field Championship - 5/16/2021     
                                Saint Anthony's                                
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Giavanna Ciaravino        11 St. Anthony'             12.58q  2 
  2 Logan Daley                9 Holy Trinity             12.62q  1 
  3 Mary Menger               12 Sacred Heart             13.39q  3 
  4 Andrea Kate McPherson     12 Kellenberg               13.54q  3 
  5 Erin Conte                12 St. Anthony'             13.71q  1 
  6 Cayla Midy                11 Sacred Heart             13.73q  1 
  7 Amanda Desenchak          10 St. Anthony'             13.86   2 
  8 Lexi Lafargue             12 Sacred Heart             13.89   3 
  9 Maggie Atwell              9 Sacred Heart             14.02   2 
 10 Kelsea Spencer            10 St. Anthony'             14.13   1 
 11 Kira Midy                  9 Sacred Heart             14.18   3 
 12 Alexandra Kosciusko        9 St. Anthony'             14.36   2 
 13 Alanna Haynes             10 Sacred Heart             14.39   2 
 14 Georgia Mattas            11 St. Anthony'             14.43   1 
 15 Maya Cullen-Conyers       10 Sacred Heart             14.64   3 
 16 Emily Engelmann            9 St. Anthony'             14.71   2 
 17 Victoria Rodriguez        12 Holy Trinity             15.03   1 
 18 Sophia Herrera            10 Our Lady of              15.08   3 
 19 Nyla Hodgson               9 St. Anthony'             15.17   5 
 20 Kate Diffley              10 Sacred Heart             15.21   5 
 21 Erin Barker               10 Sacred Heart             15.33   4 
 22 Kianna Burke              11 St. Anthony'             15.34   7 
 23 Sarah Otero               10 St. Anthony'             15.40   8 
 24 Zenzele Kelly              9 St. Anthony'             15.46   4 
 25 Kate Atwell               11 Sacred Heart             15.49   6 
 26 Kayla Paz                 12 Holy Trinity             15.85   4 
 26 Shea Salamack             11 Our Lady of              15.85   5 
 28 Madison Gerstein          10 Sacred Heart             15.90   6 
 29 Andreya Kokkoris          11 Our Lady of              15.98   7 
 30 Natalia Suaza             10 Sacred Heart             16.00   7 
 31 Amanda Chojnacki          11 Holy Trinity             16.14   5 
 32 Sophia Lubas              12 Holy Trinity             16.30   6 
 33 Jacqueline Mestouis        9 Our Lady of              16.40   8 
 34 Kayla Avigliano            9 Sacred Heart             16.59   5 
 35 Brooke Scotto              9 Our Lady of              16.68   5 
 36 Kate Serpe                12 Our Lady of              16.78   4 
 37 Olivia Rappa               9 Our Lady of              16.98   6 
 38 Croi Spillane             10 St. Dominic              16.99   4 
 39 Ashley McAndrew           11 Kellenberg               17.33   4 
 40 Julianna Jaghab           11 Sacred Heart             17.73   8 
 41 Kendall Germain           10 St. Anthony'             18.22   7 
 42 Juliana Crudele            9 St. Anthony'             18.73   6 
 43 Allison LoBello            9 St. Anthony'             20.00   6 
 44 Alyssa Giordano            9 Our Lady of              20.98   8 
 
Girls 100 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Logan Daley                9 Holy Trinity             12.36  
  2 Giavanna Ciaravino        11 St. Anthony'             12.44  
  3 Andrea Kate McPherson     12 Kellenberg               13.29  
  4 Mary Menger               12 Sacred Heart             13.34  
  5 Erin Conte                12 St. Anthony'             13.60  
  6 Cayla Midy                11 Sacred Heart             13.79  
 
Girls 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Logan Daley                9 Holy Trinity             26.17q  2 
  2 Grace Sydney Massillon    12 Kellenberg               26.26q  3 
  3 Sarah Dolphin             12 St. Anthony'             26.44q  2 
  4 Giavanna Ciaravino        11 St. Anthony'             26.59q  1 
  5 Andrea Kate McPherson     12 Kellenberg               27.43q  1 
  6 Andrea Uba                11 Holy Trinity             28.01q  3 
  7 Mackenzie Fuhrer           9 Holy Trinity             28.10   1 
  8 Ava Russell               11 St. Anthony'             28.11   2 
  9 Siobhan Kelly             11 Saint Mary               28.19   2 
 10 Amanda Desenchak          10 St. Anthony'             28.60   3 
 11 Brigit Butler             10 Sacred Heart             29.08   7 
 12 Alicia Carracciolo        11 Kellenberg               29.26   3 
 13 Aleatha West              10 Holy Trinity             29.42   1 
 14 Trinity Williams          11 St. Anthony'             29.51   2 
 15 Katie Joesten             11 Sacred Heart             29.52   2 
 16 Danielle Wanerka          10 St. John the             29.87   4 
 17 Julia Valente             11 Sacred Heart             30.20   3 
 18 Mya Leidl                 10 St. Anthony'             30.21   5 
 19 Violet Rossi               9 Sacred Heart             30.31   3 
 20 Kelsey Young              11 Sacred Heart             30.33   1 
 21 Katherine Viggiano        10 Sacred Heart             30.37   4 
 22 Emily Cheesman            12 Sacred Heart             30.44   1 
 23 Courtney Mahon             9 Our Lady of              31.06   4 
 24 Pierre Evekaina           12 St. John the             31.55   5 
 25 Erin Barker               10 Sacred Heart             31.61   5 
 26 Isabella Moseley          10 St. Anthony'             31.81   5 
 27 Kianna Burke              11 St. Anthony'             32.15   6 
 28 Shea Salamack             11 Our Lady of              32.28   7 
 29 Kate Atwell               11 Sacred Heart             32.34   4 
 30 Aisling Kelly             10 Sacred Heart             32.88   6 
 31 Emily Abraham             11 Our Lady of              33.23   7 
 32 Jacqueline Mestouis        9 Our Lady of              33.33   6 
 33 Grace Webb                11 St. Dominic              33.93   5 
 34 Sophia Lubas              12 Holy Trinity             33.93   7 
 35 Reilly Souther            10 Our Lady of              34.48   6 
 36 Kiera Elizabeth Shanahan  12 Kellenberg               34.60   4 
 37 Olivia Rappa               9 Our Lady of              34.80   6 
 38 Croi Spillane             10 St. Dominic              35.07   5 
 39 Kate Serpe                12 Our Lady of              35.17   8 
 40 Angelina Jannace          12 Holy Trinity             35.64   8 
 41 Ashley McAndrew           11 Kellenberg               35.80   4 
 42 Alessandra DiMaria        11 Our Lady of              36.64   8 
 43 Kendall Germain           10 St. Anthony'             38.76   6 
 
Girls 200 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Logan Daley                9 Holy Trinity             25.66  
  2 Sarah Dolphin             12 St. Anthony'             26.01  
  3 Giavanna Ciaravino        11 St. Anthony'             26.59  
  4 Andrea Kate McPherson     12 Kellenberg               27.57  
  5 Andrea Uba                11 Holy Trinity             27.95  
  6 Grace Sydney Massillon    12 Kellenberg               29.57  
 
Girls 400 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Madison Scott             12 Kellenberg             1:00.81   1 
  2 Grace Sydney Massillon    12 Kellenberg             1:00.86   1 
  3 Melissa Cunningham        12 St. Anthony'           1:00.89   1 
  4 Tori Chorzepa             12 Holy Trinity           1:01.52   1 
  5 Siobhan Kelly             11 Saint Mary             1:03.34   2 
  6 Kayla DeSousa             10 St. Anthony'           1:04.28   1 
  7 Christina Gayle           12 St. Anthony'           1:05.19   2 
  8 Amanda Dolan              10 St. Anthony'           1:06.17   2 
  9 Iels Aan Jibu             11 Our Lady of            1:10.73   2 
 10 Emma Larson                9 Sacred Heart           1:12.33   1 
 11 Danielle Moore            11 Holy Trinity           1:14.62   2 
 12 Jessica DiFiglia          11 Kellenberg             1:19.34   2 
 
Girls 800 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Kelly Parker              12 St. Anthony'           2:25.88   1 
  2 Damielle Tercynski         9 Kellenberg             2:29.28   1 
  3 Ashley Minns              12 Kellenberg             2:29.34   1 
  4 Margaret Pappas           12 St. John the           2:29.36   1 
  5 Marie Naudus              12 Sacred Heart           2:32.05   1 
  6 Colleen Dorrian           12 Sacred Heart           2:33.29   1 
  7 Riley Griffith             9 St. Anthony'           2:35.43   1 
  8 Erin Nicastro             12 Our Lady of            2:35.77   1 
  9 Kiera Udell               10 St. Anthony'           2:35.84   2 
 10 Ashley Abraham            11 Our Lady of            2:36.32   2 
 11 Isabella Coschignano      11 Kellenberg             2:37.79   1 
 12 Lindsay Yakaboski         10 St. Anthony'           2:38.60   2 
 13 Emma Rodriguez            10 St. Anthony'           2:38.86   1 
 14 Katie Hourani             12 Sacred Heart           2:41.40   2 
 15 Devin Parchment           10 Sacred Heart           2:43.20   2 
 16 Mia Hannan                10 Sacred Heart           2:44.41   1 
 17 Amanda Sciano             12 Holy Trinity           2:48.16   3 
 18 Elana Barry               10 St. Anthony'           2:51.08   2 
 19 Helen Moloney             12 Sacred Heart           2:53.59   2 
 20 Bella Masterson            9 Sacred Heart           2:53.85   3 
 21 Kaitlin Sullivan          11 Our Lady of            2:55.05   2 
 22 Gabby Hohmann             10 Sacred Heart           2:55.96   3 
 23 Kristi Weiberg            11 Sacred Heart           2:59.50   3 
 24 Maeve Harris               9 Sacred Heart           3:02.77   2 
 25 Rebecca Van Houten        12 Our Lady of            3:02.82   3 
 26 Camille Sylvia             9 Sacred Heart           3:03.78   3 
 27 Meghan Hayes              10 Sacred Heart           3:07.47   3 
 28 Abby Kelly                 9 Sacred Heart           3:13.51   3 
 29 Grace D'Andrea            12 Sacred Heart           3:19.19   3 
 30 Madison Cook              10 St. Anthony'           3:26.78   3 
 
Girls 1500 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Sabrina Spezia            12 St. John the           4:51.54   1 
  2 Margaret McLoughlin       12 Kellenberg             4:52.72   1 
  3 Marie Naudus              12 Sacred Heart           5:01.78   1 
  4 Kelly Parker              12 St. Anthony'           5:11.91   1 
  5 Caelan Schretzmayer       11 St. Anthony'           5:18.74   1 
  6 Kayla Hawkins             10 Our Lady of            5:23.81   1 
  7 Kaelin McCaffrey           9 Our Lady of            5:23.97   1 
  8 Kate Nicastro              9 Our Lady of            5:24.42   1 
  9 Angelina DesJardin        12 St. Anthony'           5:41.04   1 
 10 Ciara Gilligan            10 Our Lady of            5:41.53   2 
 11 Lilianna DePaulo           9 Sacred Heart           5:46.52   2 
 12 Lisa Ann Anderson         10 Kellenberg             5:47.33   1 
 13 Kathryn Fargione          12 Sacred Heart           5:50.81   2 
 14 Maggie Hannan             12 Sacred Heart           5:53.12   2 
 15 Grace Webb                11 St. Dominic            5:55.56   2 
 16 Stephanie Morati          10 Kellenberg             6:05.60   2 
 17 Sophia Henderson          10 Kellenberg             6:18.82   2 
 18 Isabella Cheque           10 Sacred Heart           6:22.59   2 
 
Girls 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Margaret McLoughlin       12 Kellenberg            11:15.23  
  2 Kathleen Healy            11 Kellenberg            11:24.00  
  3 Caelan Schretzmayer       11 St. Anthony'          11:47.54  
  4 Emily Hamel               10 St. John the          11:52.04  
  5 Annie Palmer               9 Sacred Heart          12:01.50  
  6 Corinne Kassatly          10 Our Lady of           12:16.02  
  7 Tess Rundo                10 Kellenberg            12:17.06  
  8 Julia Panek               12 Holy Trinity          14:16.78  
 
Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Jahmilia Dennis           11 Sacred Heart             17.37q  1 
  2 Brigid Byrnes             10 Sacred Heart             18.13q  2 
  3 Chrystelle Senatus        11 Kellenberg               18.63q  1 
  4 Ava Russell               11 St. Anthony'             19.71q  2 
  5 Naomi Berry               10 Sacred Heart             20.41q  1 
  6 Chelsea Uba                9 Holy Trinity             20.65q  2 
  7 Lisa Ann Anderson         10 Kellenberg               20.81   2 
  8 Victoria Rodriguez        12 Holy Trinity             21.06   2 
  9 Hailey O’sullivan        9 Our Lady of              21.33   2 
 10 Bridget Thieke            11 Sacred Heart             21.70   1 
 11 Klaudia Kurek             10 Kellenberg               22.13   1 
 
Girls 100 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Jahmilia Dennis           11 Sacred Heart             16.24  
  2 Brigid Byrnes             10 Sacred Heart             17.36  
  3 Chrystelle Senatus        11 Kellenberg               17.98  
  4 Naomi Berry               10 Sacred Heart             18.57  
  5 Ava Russell               11 St. Anthony'             19.40  
  6 Chelsea Uba                9 Holy Trinity             20.69  
 
Girls 400 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Brigid Byrnes             10 Sacred Heart           1:08.79  
  2 Madison Scott             12 Kellenberg             1:08.89  
  3 Bridget Thieke            11 Sacred Heart           1:19.31  
  4 Maggie Kingsley            9 Holy Trinity           1:22.32  
 -- Aleatha West              10 Holy Trinity                DQ   Went around hurdle
 
Girls 2000 Meter Steeplechase
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kathleen Healy            11 Kellenberg             7:59.10  
  2 Kelly O'Neill             12 Sacred Heart           8:08.22  
  3 Victoria McLoughlin       12 Kellenberg             8:58.27  
  4 Margaret Dolloff          12 Kellenberg             9:39.99  
  5 Julia Panek               12 Holy Trinity           9:45.62  
 
Girls 4x100 Meter Relay
===================================================================
    School                                              Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 St. Anthony's  'A'                                    51.00q  3 
     1) Giavanna Ciaravino 11           2) Erin Conte 12                  
     3) Amanda Desenchak 10             4) Sarah Dolphin 12               
  2 Sacred Heart Academy  'A'                             52.49q  2 
     1) Mary Menger 12                  2) Jahmilia Dennis 11             
     3) Cayla Midy 11                   4) Lexi Lafargue 12               
  3 St. Anthony's  'B'                                    53.44q  1 
     1) Kelsea Spencer 10               2) Alexya Platt 9                 
     3) Ava Russell 11                  4) Isabella Vitola 11             
  4 Sacred Heart Academy  'B'                             53.54q  1 
     1) Maggie Atwell 9                 2) Naomi Berry 10                 
     3) Alanna Haynes 10                4) Katie Joesten 11               
  5 Holy Trinity  'A'                                     53.62q  2 
     1) Andrea Uba 11                   2) Kailyn Swift 12                
     3) Chelsea Uba 9                   4) Paige Gibbs 12                 
  6 Kellenberg  'A'                                       53.86q  1 
     1) Allison Marie Abrahams, 9       2) Alicia Carracciolo 11          
     3) Sarah Carro 12                  4) Martine Naureen Demesyuex 9    
  7 St. Anthony's  'C'                                    55.35   1 
     1) Trinity Williams 11             2) Emily Desir 9                  
     3) Emily Engelmann 9               4) Georgia Mattas 11              
  8 St. Anthony's  'D'                                    57.17   3 
     1) Sydney Walters 9                2) Gianna Moss 9                  
     3) Mya Leidl 10                    4) Isabella Moseley 10            
  9 Our Lady of Mercy Academy  'A'                      1:00.27   2 
     1) Iels Aan Jibu 11                2)                                
 10 Our Lady of Mercy Academy  'B'                      1:01.14   2 
     1) Emily Abraham 11                2) Andreya Kokkoris 11            
     3) Meghan Murray 11                4) Gianna Torgersen 11            
 11 Our Lady of Mercy Academy  'D'                      1:03.09   3 
     1) Jacqueline Mestouis 9           2) Hailey O’sullivan 9          
     3) Brooke Scotto 9                 4) Olivia Rappa 9                 
 12 St. John the Baptist  'A'                           1:07.40   1 
     1) Pierre Evekaina 12              2) Daniela Baloga 10              
     3) Rosie Cole 9                    4) Marissa Lollo 11               
 13 Our Lady of Mercy Academy  'C'                      1:08.24   1 
     1) Sarah Muniz 10                  2) Mollie Murray 10               
     3) Sophia Herrera 10               4) Alessandra DiMaria 11          
 
Girls 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
Finals
  1 St. Anthony's  'A'                                    51.45  
     1) Giavanna Ciaravino 11           2) Erin Conte 12                  
     3) Amanda Desenchak 10             4) Sarah Dolphin 12               
  2 Holy Trinity  'A'                                     51.87  
     1) Andrea Uba 11                   2) Kailyn Swift 12                
     3) Chelsea Uba 9                   4) Paige Gibbs 12                 
  3 Sacred Heart Academy  'A'                             52.31  
     1) Mary Menger 12                  2) Jahmilia Dennis 11             
     3) Cayla Midy 11                   4) Lexi Lafargue 12               
  4 Sacred Heart Academy  'B'                             53.85  
     1) Maggie Atwell 9                 2) Naomi Berry 10                 
     3) Alanna Haynes 10                4) Katie Joesten 11               
  5 St. Anthony's  'B'                                    54.54  
  6 Kellenberg  'A'                                       56.02  
     1) Allison Marie Abrahams, 9       2) Alicia Carracciolo 11          
     3) Sarah Carro 12                  4) Martine Naureen Demesyuex 9    
 
Girls 4x400 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 St. Anthony's  'A'                                  4:08.32   1 
     1) Kayla DeSousa 10                2) Sarah Dolphin 12               
     3) Christina Gayle 12              4) Melissa Cunningham 12          
  2 Kellenberg  'A'                                     4:15.26   1 
     1) Allison Marie Abrahams, 9       2) Grace Sydney Massillon 12      
     3) Tara Mairead Harkin 11          4) Saniya Hayden 10               
  3 Sacred Heart Academy  'A'                           4:22.23   2 
     1) Lindsay Galligan 9              2) Brigid Byrnes 10               
     3) Brigit Butler 10                4) Marie Naudus 12                
  4 Holy Trinity  'A'                                   4:26.04   1 
     1) Tori Chorzepa 12                2) Mackenzie Fuhrer 9             
     3) Paige Gibbs 12                  4) Andrea Uba 11                  
  5 Our Lady of Mercy Academy  'A'                      4:29.18   1 
     1) Ashley Abraham 11               2) Kaelin McCaffrey 9             
     3) Erin Nicastro 12                4) Kate Nicastro 9                
  6 Kellenberg  'B'                                     4:30.08   1 
     1) Allison Marie Abrahams, 9       2) Olivia Rose Benevento 11       
     3) Martine Naureen Demesyuex 9     4) Rayven Rospide 9               
  7 St. Anthony's  'B'                                  4:35.18   2 
     1) Bernadette Bakke 11             2) Gianna Moss 9                  
     3) Sydney Walters 9                4) Mya Leidl 10                   
  8 Sacred Heart Academy  'B'                           4:46.12   2 
  9 Holy Trinity  'B'                                   4:46.84   1 
     1) Paige Gibbs 12                  2) Colleen Chojnacki 10           
     3) Audrey Jones 10                 4) Maggie Kingsley 9              
 10 St. Anthony's  'C'                                  4:57.21   2 
     1) Angelina DesJardin 12           2) Amanda Dolan 10                
     3) Emma Rodriguez 10               4) Emily Engelmann 9              
 11 Our Lady of Mercy Academy  'B'                      5:00.84   2 
     1) Iels Aan Jibu 11                2) Courtney Mahon 9               
     3) Sophia Herrera 10               4) Brooke Gasparo 11              
 12 St. John the Baptist  'A'                           5:01.45   2 
     1) Daniela Baloga 10               2) Abigail O’hara 9             
     3) Anna DeMonte 9                  4) Madison Erb 9                  
 
Girls 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 St. Anthony's  'A'                                 10:22.17  
     1) Angelina DesJardin 12           2) Emma Rodriguez 10              
     3) Caelan Schretzmayer 11          4) Kelly Parker 12                
  2 St. John the Baptist  'A'                          10:31.96  
     1) Madison Erb 9                   2) Emily Hamel 10                 
     3) Sabrina Spezia 12               4) Margaret Pappas 12             
  3 Kellenberg  'A'                                    10:42.20  
     1) Victoria McLoughlin 12          2) Ashley Minns 12                
     3) Isabella Coschignano 11         4) Isabella Espina 11             
  4 St. Anthony's  'B'                                 10:53.68  
     1) Amanda Dolan 10                 2) Kiera Udell 10                 
     3) Lindsay Yakaboski 10            4) Elana Barry 10                 
  5 Sacred Heart Academy  'A'                          10:59.85  
     1) Kelly O'Neill 12                2) Mia Hannan 10                  
     3) Devin Parchment 10              4) Colleen Dorrian 12             
  6 Kellenberg  'B'                                    11:20.75  
     1) Isabella Coschignano 11         2) Isabella Espina 11             
     3) Caleigh Hopkins 10              4) Kathleen Healy 11              
  7 Sacred Heart Academy  'B'                          11:40.27  
     1) Kathryn Fargione 12             2) Lilianna DePaulo 9             
     3) Maggie Hannan 12                4) Maeve Harris 9                 
  8 Sacred Heart Academy  'C'                          12:22.67  
 
Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Julia Miller              11 Sacred Heart           4-09.00  
  2 Anna Martinkova            9 Sacred Heart           4-08.00  
  3 Tess Loftin               11 Sacred Heart           4-04.00  
  4 Cara Kelly                 9 Sacred Heart           4-02.00  
  4 Tori Chorzepa             12 Holy Trinity           4-02.00  
  4 Danielle Wanerka          10 St. John the           4-02.00  
  7 Pierre Evekaina           12 St. John the           4-00.00  
 -- Julianna Williams          9 Sacred Heart                NH  
 
Girls Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Marisa D'Angelo           11 St. Anthony'          11-06.00  
  2 Lauren Lynch              10 St. Anthony'          10-00.00  
 -- Emelyn Baldwin            10 St. Anthony'                NH  
 
Girls Long Jump
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Jahmilia Dennis           11 Sacred Heart          15-08.50   1 
  2 Oliva Spirakis            10 Kellenberg            15-02.00   1 
  3 Isabella Vitola           11 St. Anthony'          14-07.25   1 
  4 Mackenzie Fuhrer           9 Holy Trinity          14-04.00   2 
  5 Alexandra Kosciusko        9 St. Anthony'          14-02.50   1 
  6 Julia Valente             11 Sacred Heart          13-10.50   1 
  7 Allison jingeleski        10 St. Anthony'          13-10.00   2 
  8 Lisa Ann Anderson         10 Kellenberg            13-09.25   1 
  9 Maggie Kingsley            9 Holy Trinity          13-08.25   1 
 10 Kelsey Young              11 Sacred Heart          13-07.50   2 
 11 Gianna Torgersen          11 Our Lady of           13-06.25   1 
 12 Sydney Walters             9 St. Anthony'          13-03.50   2 
 13 Anna Martinkova            9 Sacred Heart          13-00.00   1 
 13 Chelsea Uba                9 Holy Trinity          13-00.00   2 
 15 Bridget Thieke            11 Sacred Heart          12-07.25   2 
 16 Madison Erb                9 St. John the          12-00.50   1 
 17 Klaudia Kurek             10 Kellenberg            11-10.00   2 
 18 Gianna Moss                9 St. Anthony'          11-07.00   2 
 19 Mia Takvor                11 Sacred Heart          11-05.50   1 
 20 Angelina Jannace          12 Holy Trinity          10-08.00   2 
 21 Torrey Miller              9 St. John the          10-06.25   2 
 -- Daniela Baloga            10 St. John the              FOUL   2 
 -- Katie Joesten             11 Sacred Heart              FOUL   1 
 
Girls Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Martine Naureen Demesyue   9 Kellenberg            32-03.00  
  2 Chrystelle Senatus        11 Kellenberg            31-00.00  
  3 Mia Takvor                11 Sacred Heart          30-07.50  
  4 Oliva Spirakis            10 Kellenberg            29-10.00  
  5 Julia Miller              11 Sacred Heart          28-10.50  
  6 Meghan Browne             12 Sacred Heart          28-03.00  
 
Girls Shot Put
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Victoria Rose Millisys    11 Kellenberg            30-09.50   1 
  2 Maeve Therese Duggan      11 Kellenberg            30-01.50   1 
  3 Natalie Catherine Pamulo  11 Kellenberg            29-04.75   1 
  4 Jacqueline Borruso        12 St. Anthony'          27-04.00   1 
  5 Christie Anglade          12 Kellenberg            25-11.00   1 
  6 Amelia Kearns             10 Sacred Heart          25-09.75   1 
  7 Olivia Sasso              10 Sacred Heart          25-09.25   2 
  8 Janet Battcher            11 St. John the          25-04.50   1 
  9 Amanda Chojnacki          11 Holy Trinity          24-00.75   2 
 10 Gabriella Doris            9 Kellenberg            23-09.50   1 
 11 Monica Irene O'Brien      11 Kellenberg            23-07.50   1 
 12 Katherine Zagar           12 St. Anthony'          23-03.00   1 
 13 Kayla Paz                 12 Holy Trinity          22-11.00   2 
 14 Kurkowski Brittany        12 St. Anthony'          22-03.25   2 
 15 Maureen Sussman           11 Sacred Heart          22-01.00   1 
 16 Kaelyn McCosker           11 Our Lady of           21-08.75   2 
 17 Cristina Abreu            12 Holy Trinity          21-06.50   2 
 17 Carrie-Ann Kraft          12 St. John the          21-06.50   2 
 19 Gabby Augustin            10 Sacred Heart          21-04.75   1 
 20 Michelle Secila Torres    11 Kellenberg            21-02.50   2 
 21 Juliette Regina Hazzard   12 Kellenberg            20-11.25   2 
 22 Angelina-Rose Natale      11 Kellenberg            19-03.50   1 
 23 Hannah Golden             12 Holy Trinity          18-05.50   2 
 24 Soraya Cuvilly            12 Sacred Heart          16-02.00   2 
 
Girls Discus Throw
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Maeve Therese Duggan      11 Kellenberg               86-10   1 
  2 Jacqueline Borruso        12 St. Anthony'             85-09   1 
  3 Kurkowski Brittany        12 St. Anthony'             83-10   1 
  4 Maureen Sussman           11 Sacred Heart             74-11   1 
  5 Victoria Rose Millisys    11 Kellenberg               67-03   1 
  6 Monica Irene O'Brien      11 Kellenberg               65-09   1 
  7 Natalie Catherine Pamulo  11 Kellenberg               62-05   1 
  8 Kayla Paz                 12 Holy Trinity             62-03   2 
  9 Amanda Chojnacki          11 Holy Trinity             57-10   1 
 10 Carrie-Ann Kraft          12 St. John the             57-06   2 
 10 Katherine Zagar           12 St. Anthony'             57-06   2 
 12 Janet Battcher            11 St. John the             56-09   1 
 13 Christie Anglade          12 Kellenberg               55-00   1 
 14 Kelly Placide             12 Sacred Heart             52-07   1 
 15 Gabriella Doris            9 Kellenberg               47-04   2 
 16 Angelina-Rose Natale      11 Kellenberg               45-11   1 
 17 Kaelyn McCosker           11 Our Lady of              45-09   2 
 18 Kira Vilus                 9 Sacred Heart             43-08   2 
 19 Hannah Golden             12 Holy Trinity             42-04   2 
 20 Grace Malone               9 Sacred Heart             41-02   2 
 21 Cristina Abreu            12 Holy Trinity             29-08   2 
 
                    Women - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Kellenberg                  98        2) ST. Anthony's              72   
    3) Sacred Heart Academy        67        4) Holy Trinity               27   
    5) St. John the Baptist        15        6) Saint Mary                  1   
    6) Our Lady of Mercy Academy    1                                           
 
                    Men - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) ST. Anthony's              120        2) Chaminade                  78   
    3) St. John the Baptist        44        4) Holy Trinity               34   
    5) Kellenberg                   9