Just in Time Racing - Contractor License                    HY-TEK's Meet Manager
                  Section VIII Conference Dual Meet - 10/3/2017                   
                                     Bethpage                                     
                                                              
 
Event 1  Girls 5k Run CC Junior Varsity
==================================================================================
    Name                    Year School                Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
Conference  2 Results 5000 Run                                                    
  1 Lauren Weppler             9 Manhasset               7:13.8   22:27.77    1   
  2 Devon Donahue             12 Manhasset               7:21.9   22:52.89    2   
  3 Madelyn Sheridan          12 Manhasset               7:22.0   22:53.25    3   
  4 Samantha Mauceri          11 Garden City             7:34.6   23:32.19    4   
  5 Vanessa Marchhart         10 Garden City             7:54.1   24:32.84    5   
  6 Juliana Sims               9 Manhasset               7:56.9   24:41.60    6   
  7 Chloe Mantis              10 Manhasset               8:01.1   24:54.44    7   
  8 Lucia Riepp                9 Manhasset               8:01.5   24:55.98    8   
  9 Margaret Arnold           10 Manhasset               8:01.8   24:56.74    9   
 10 Nicole Graziano           11 South Side              8:06.5   25:11.34   10   
 11 Annie Reddington          11 Manhasset               8:10.5   25:23.70        
 12 Mia Raico                 11 South Side              8:16.4   25:42.07   11   
 13 Jolene Ciccarone          10 Garden City             8:18.8   25:49.63   12   
 14 Samantha Chen              9 Manhasset               8:20.7   25:55.45        
 15 Alyssa Borgognone         10 Manhasset               8:20.8   25:55.80        
 16 Sera Allen                11 South Side              8:21.5   25:57.83   13   
 17 Tara Nass                 11 South Side              8:24.8   26:08.11   14   
 18 Kate Wallace              12 Garden City             8:26.6   26:13.87   15   
 19 Tess Coleman              12 Manhasset               8:28.5   26:19.57        
 20 Jacqueline Andreuzi       12 Garden City             8:29.6   26:23.01   16   
 21 Claire Schick             10 Garden City             8:35.4   26:41.06   17   
 22 Cathy Casola              11 Mepham                  8:37.3   26:47.14   18   
 23 Isabeau Tomkiel           10 South Side              8:37.7   26:48.20   19   
 24 Siobhan Milan             12 South Side              8:41.8   27:00.88   20   
 25 Eriene Corr               10 Mepham                  8:42.3   27:02.61   21   
 26 Madison Matarazzo          9 Garden City             8:50.3   27:27.44   22   
 27 Anna Zomback              11 Mepham                  8:51.1   27:30.00   23   
 28 Quinn Scaring             11 Manhasset               8:51.2   27:30.37        
 29 Kate Scharfenberger       11 Manhasset               8:52.0   27:32.68        
 30 Alicia Convey             11 Manhasset               8:52.4   27:33.92        
 31 Jessica Liberopoulos      10 Garden City             8:52.5   27:34.21        
 32 Corina Henke               9 Garden City             8:52.6   27:34.69        
 33 Annie Bella               11 South Side              8:57.4   27:49.45   24   
 34 Nina Scanze               10 MacArthur               9:04.2   28:10.49   25   
 35 Kara Castaldo             12 Mepham                  9:08.0   28:22.41   26   
 36 Isabel Schwagerl          11 South Side              9:08.1   28:22.84        
 37 Briana Hernandez          10 MacArthur               9:09.2   28:26.19   27   
 38 Katelyn Avitabile          9 Garden City             9:09.7   28:27.74        
 39 Isabella Brazzano         10 South Side              9:09.8   28:28.17        
 40 Kate Connolly              9 Manhasset               9:10.3   28:29.69        
 41 Jessica Postiglione       10 Manhasset               9:11.8   28:34.21        
 42 Lauren Murphy              9 Great Neck North        9:11.9   28:34.55        
 43 Maggie Liu                12 MacArthur               9:12.7   28:37.06   28   
 44 Caroline Fay              10 South Side              9:13.4   28:39.28        
 45 Reagan Padala             12 Garden City             9:14.2   28:41.64        
 46 Emma Sullivan              9 Garden City             9:16.8   28:49.89        
 47 Christina Marciano        10 Garden City             9:17.2   28:50.93        
 48 Samantha Burgie           10 South Side              9:18.3   28:54.56        
 49 Kayla Schneider           11 Mepham                  9:20.5   29:01.31   29   
 50 Jaclyn Flynn              10 Calhoun                 9:25.6   29:17.20        
 51 Lily Zangari              12 South Side              9:29.9   29:30.37        
 52 Gabrielle Ranieri         11 Great Neck South        9:31.1   29:34.12        
 53 Angela Sourial            12 South Side              9:31.1   29:34.31        
 54 Shannon Bender            11 South Side              9:32.9   29:39.73        
 55 Isabella Dayani           10 Great Neck North        9:38.0   29:55.56        
 56 Sarah Coletti             10 Garden City             9:39.7   30:01.04        
 57 Kayla Quinn               10 Garden City             9:40.6   30:03.63        
 58 Maggie Connors             9 South Side              9:42.6   30:09.92        
 59 Meghan Donnelly           12 Calhoun                 9:48.4   30:27.85        
 60 Athena Lui                10 Great Neck South        9:55.1   30:48.64        
 61 Taylor Egan               12 South Side              9:59.7   31:03.05        
 62 Katelyn Lee               11 Great Neck South       10:01.1   31:07.47        
 63 Ariana Goorahoo           10 VS Central             10:06.5   31:24.30        
 64 Justine Carroll           10 MacArthur              10:07.1   31:25.90   30   
 65 Kerrin Cleary             10 South Side             10:09.1   31:32.30        
 66 Kayleigh Roth              9 Mepham                 10:13.3   31:45.24   31   
 67 Rafeya Hashmi              9 Mepham                 10:13.5   31:45.83   32   
 68 Shaleah Abreu             10 VS Central             10:15.1   31:51.02        
 69 Nicole Leisenring         10 Mepham                 10:23.7   32:17.70        
 70 Arianna McLean            10 Mepham                 10:29.4   32:35.25        
 71 Jessica Beavers            9 MacArthur              10:32.7   32:45.48   33   
 72 Gabriella Lubrano          9 MacArthur              10:45.7   33:25.96   34   
 73 Taylor Schanstra          10 Calhoun                10:46.3   33:27.93        
 74 Courtney Chamblin         10 VS Central             10:58.9   34:06.93        
 75 Christina Lopez           10 Calhoun                11:30.3   35:44.39        
Conference  4 Results 5000 Run                                                    
  1 Julia Carroll             10 North Shore             8:02.3   24:58.16        
  2 Elizabeth Lockwood         9 North Shore             8:06.8   25:12.25        
  3 Gianna Ferrara            11 Locust Valley           8:22.9   26:02.41    1   
  4 Kaylei FanFan             10 Clarke                  8:38.7   26:51.27        
  5 Bethany Zekraus           11 Locust Valley           8:39.1   26:52.55    2   
  6 Lydia Paulus               9 Locust Valley           8:41.5   27:00.03    3   
  7 Olivia Kruel               9 Island Trees            8:48.5   27:21.87        
  8 Arianna Lombardi          12 Locust Valley           8:52.6   27:34.46    4   
  9 Olivia Amian              11 Locust Valley           8:58.7   27:53.55    5   
 10 Nicole Mccarthy           11 Locust Valley           9:04.2   28:10.71    6   
 11 Alexa Spinnato            11 Cold Spring Harbor      9:05.2   28:13.64    7   
 12 Ellie Fox                 11 Cold Spring Harbor      9:07.9   28:22.14    8   
 13 Mary Tuohy                11 Cold Spring Harbor      9:08.1   28:22.66    9   
 14 Meena Khwaja              11 Locust Valley           9:10.0   28:28.50   10   
 15 Gabriella Testani          9 Wheatley                9:14.7   28:43.20        
 16 Ileanna Kufner            11 Cold Spring Harbor      9:21.5   29:04.44   11   
 17 Elissa Velasquez           9 East Rockaway           9:33.8   29:42.55        
 18 Nitha Paulus              10 Locust Valley           9:43.9   30:14.12        
 19 Brigitte Velasquez        12 East Rockaway          10:54.3   33:52.80        
 20 Ella Martirosian           9 Cold Spring Harbor     10:55.1   33:55.30   12   
 21 Audra Kobus                9 Cold Spring Harbor     10:57.3   34:02.02   13   
 22 Milena Portugal           12 East Rockaway          12:44.5   39:35.20        
                                                                                  
                                   Team Scores                                    
================================================================================= 
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9 
================================================================================= 
Conference  2 Results 5000 Run                                                    
   1 Manhasset                    19    1    2    3    6    7    8    9           
      Total Time:  1:57:49.95                                                     
         Average:    23:33.99                                                     
   2 Garden City                  52    4    5   12   15   16   17   22           
      Total Time:  2:06:31.54                                                     
         Average:    25:18.31                                                     
   3 South Side                   67   10   11   13   14   19   20   24           
      Total Time:  2:09:47.55                                                     
         Average:    25:57.51                                                     
   4 Mepham                      117   18   21   23   26   29   31   32           
      Total Time:  2:18:43.48                                                     
         Average:    27:44.70                                                     
   5 MacArthur                   143   25   27   28   30   33   34                
      Total Time:  2:29:25.12                                                     
         Average:    29:53.03                                                     
Conference  4 Results 5000 Run                                                    
   1 Locust Valley                15    1    2    3    4    5    6   10           
      Total Time:  2:15:23.00                                                     
         Average:    27:04.60                                                     
   2 Cold Spring Harbor           47    7    8    9   11   12   13                
      Total Time:  2:27:58.18                                                     
         Average:    29:35.64
 



Girls 5k Run CC Varsity Race 1
==================================================================================
    Name                    Year School                Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
Conference  2 Results 5000 Run                                                    
  1 Kayta Thomas              10 VS Central              6:50.1   21:14.02    1   
  2 Marguerite Wong           12 Jericho                 7:01.0   21:47.91        
  3 Annalee Molloy            11 Frank Carey             7:05.5   22:01.89        
  4 Ana Isabel Lebron         10 VS Central              7:14.3   22:29.32    2   
  5 Kamryn O''Hara            12 MacArthur               7:20.7   22:49.16    3   
  6 Jenn Gattus               11 MacArthur               7:21.7   22:52.05    4   
  7 Bo Nappie                 10 Frank Carey             7:25.9   23:05.21        
  8 Jamie Race                10 MacArthur               7:38.4   23:43.92    5   
  9 Jenny Purirojejananon     10 MacArthur               7:41.8   23:54.71    6   
 10 Juliette Kurta            11 Frank Carey             7:43.1   23:58.53        
 11 Gissell Duran             10 VS Central              7:45.4   24:05.81    7   
 12 Amanda Mirville           12 VS Central              8:09.4   25:20.37    8   
 13 Min Yoon                  10 Jericho                 8:15.7   25:40.00        
 14 Mariead Gillespie         10 MacArthur               8:17.4   25:45.17    9   
 15 Christine Contreras       11 VS Central              8:20.4   25:54.56   10   
 16 Isabella Carter           10 MacArthur               8:21.7   25:58.72   11   
 17 Amelia Silberger          10 MacArthur               8:29.5   26:22.76   12   
 18 Autumn Ledbetter          10 MacArthur               8:35.8   26:42.33        
 19 Sabrina Kersaint-Paultre  12 Frank Carey             8:37.8   26:48.74        
 20 Eleena Roseborough        11 VS Central              8:59.9   27:57.21   13   
 21 Kayla Collins             10 MacArthur               9:38.3   29:56.72        
 22 Emilie Guo                12 Jericho                 9:44.0   30:14.29        
Conference  4 Results 5000 Run                                                    
  1 DeAnna Martin             11 VS South                6:43.2   20:52.47        
  2 Leah Loetman              10 Friends Academy         6:50.9   21:16.61        
  3 Caroline Green             9 Friends Academy         6:58.4   21:39.73        
  4 Karly Eberly              11 Friends Academy         7:12.9   22:24.87        
  5 Kristi Ackerina           12 East Rockaway           7:23.5   22:57.64    1   
  6 Brittni Armstrong         12 VS South                8:12.9   25:31.12        
  7 Mairead Connor            10 East Rockaway           8:31.0   26:27.38    2   
  8 Valencia Poorajah         12 East Rockaway           8:34.2   26:37.56    3   
  9 Sofia Gaston              10 VS South                8:36.7   26:45.10        
 10 Emma Neary                11 East Rockaway           9:02.9   28:06.54    4   
 11 joanfaith guerrier         9 West Hempstead          9:17.5   28:52.05        
 12 Meghan Connor             11 East Rockaway           9:31.2   29:34.51    5   
 13 Rachel O'Hagan            12 East Rockaway           9:39.2   29:59.32    6   
 14 regina figaro             12 West Hempstead          9:40.5   30:03.27        
 15 Caitlin Cassini           12 East Rockaway           9:41.0   30:05.04    7   
 16 kayla lugo                 9 West Hempstead         10:30.3   32:38.10        
 17 godlee sainvillus          9 West Hempstead         10:41.6   33:13.25        
                                                                                  
                                   Team Scores                                    
================================================================================= 
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9 
================================================================================= 
Conference  2 Results 5000 Run                                                    
   1 MacArthur                    27    3    4    5    6    9   11   12           
      Total Time:  1:59:05.01                                                     
         Average:    23:49.01                                                     
   2 VS Central                   28    1    2    7    8   10   13                
      Total Time:  1:59:04.08                                                     
         Average:    23:48.82                                                     
Conference  4 Results 5000 Run                                                    
   1 East Rockaway                15    1    2    3    4    5    6    7           
      Total Time:  2:13:43.63                                                     
         Average:    26:44.73
 



 Girls 5k Run CC Varsity Race 2
==================================================================================
    Name                    Year School                Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
Conference  2 Results 5000 Run                                                    
  1 Angela Tsoumpas           12 Manhasset               6:35.0   20:27.06    1   
  2 Emily Tsoumpas            12 Manhasset               6:41.2   20:46.39    2   
  3 Samantha Derasse          11 Manhasset               6:58.7   21:40.75    3   
  4 Olivia Plansker           12 Manhasset               7:02.0   21:50.94    4   
  5 Ryann Kenny               10 Manhasset               7:03.0   21:54.19    5   
  6 Samantha Kinloch           9 Manhasset               7:03.2   21:54.61    6   
  7 Kimberly Villoni           8 Garden City             7:03.4   21:55.41    7   
  8 Emily Pogozelski           8 Garden City             7:05.8   22:02.67    8   
  9 Sydney Votruba            12 Garden City             7:13.0   22:25.27    9   
 10 Sydney Ginsburg           10 Manhasset               7:15.6   22:33.35   10   
 11 Coutney Lee               11 Manhasset               7:16.9   22:37.25        
 12 Caitlin Cullather         12 Manhasset               7:19.1   22:44.16        
 13 Kate Weilep               10 Manhasset               7:21.4   22:51.34        
 14 Alexandra Heber           11 Garden City             7:31.6   23:23.05   11   
 15 Lauren Mistretta          10 Garden City             7:32.6   23:26.01   12   
 16 Caroline Cote             10 Garden City             7:38.1   23:43.11   13   
 17 Faith Dwyer                9 Calhoun                 7:38.5   23:44.26   14   
 18 Alexandra Kopcak          11 Garden City             7:39.3   23:46.73   15   
 19 Nicole Mejia               9 Garden City             7:41.9   23:54.99        
 20 Julia Cowie               10 Garden City             7:42.1   23:55.62        
 21 Paige Going                9 Garden City             7:43.5   24:00.00        
 22 Emma Bhansingh             9 Calhoun                 7:44.2   24:02.19   16   
 23 Tali Gekhman               9 Calhoun                 7:56.4   24:40.00   17   
 24 Samantha Latorre          10 Calhoun                 8:14.6   25:36.63   18   
 25 Rebecca Sirof              9 Calhoun                 8:30.0   26:24.24   19   
 26 Alexandra Unz              9 Calhoun                 9:00.1   27:57.80   20   
 27 Erin Farkas               10 Calhoun                 9:00.6   27:59.44   21   
Conference  4 Results 5000 Run                                                    
  1 Chloe Lanese              11 Wheatley                7:31.1   23:21.48        
  2 Shannon MacArthur          9 Locust Valley           7:39.5   23:47.53    1   
  3 Emily O'Connell           12 Mineola                 7:39.8   23:48.47    2   
  4 Joanna Yu                 11 Locust Valley           7:40.7   23:51.28    3   
  5 Kelly Koo                 11 Mineola                 7:41.1   23:52.35    4   
  6 BarbaraAnn Raynolds       11 Locust Valley           7:48.4   24:15.16    5   
  7 Katherine Simon           10 Locust Valley           7:51.4   24:24.56    6   
  8 Nina Cialone              10 Locust Valley           7:56.5   24:40.29    7   
  9 Hannah Kolsch             11 Mineola                 7:57.6   24:43.56    8   
 10 Natlalie MacArthur         9 Locust Valley           8:04.5   25:05.18    9   
 11 Marlene Goldstein         11 Locust Valley           8:05.3   25:07.61   10   
 12 Carly Knopf               12 Locust Valley           8:10.0   25:22.30        
 13 Joanne Kubat              12 Mineola                 8:22.4   26:00.88   11   
 14 Ziya Patel                11 Mineola                 8:34.7   26:38.86   12   
 15 Taylor Cunha              11 Mineola                 8:38.8   26:51.74   13   
 16 Maya Narvekar             12 Mineola                 8:39.0   26:52.29   14   
                                                                                  
                                   Team Scores                                    
================================================================================= 
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9 
================================================================================= 
Conference  2 Results 5000 Run                                                    
   1 Manhasset                    15    1    2    3    4    5    6   10           
      Total Time:  1:46:39.33                                                     
         Average:    21:19.87                                                     
   2 Garden City                  47    7    8    9   11   12   13   15           
      Total Time:  1:53:12.41                                                     
         Average:    22:38.49                                                     
   3 Calhoun                      84   14   16   17   18   19   20   21           
      Total Time:  2:04:27.32                                                     
         Average:    24:53.47                                                     
Conference  4 Results 5000 Run                                                    
   1 Locust Valley                22    1    3    5    6    7    9   10           
      Total Time:  2:00:58.82                                                     
         Average:    24:11.77                                                     
   2 Mineola                      37    2    4    8   11   12   13   14           
      Total Time:  2:05:04.12                                                     
         Average:    25:00.83
  



 Girls 5k Run CC Varsity Race 3
==================================================================================
    Name                    Year School                Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
Conference  2 Results 5000 Run                                                    
  1 Samantha Law              12 Great Neck North        6:43.7   20:54.19    1   
  2 Alexis Namdar             11 Great Neck North        6:58.3   21:39.38    2   
  3 Natalie Pekoff            12 Mepham                  7:12.8   22:24.58    3   
  4 Netta Mualem              10 Great Neck North        7:15.7   22:33.57    4   
  5 Katherine Procacci        11 New Hyde Park           7:24.6   23:01.26    5   
  6 Carly Boccone             12 Mepham                  7:30.7   23:20.24    6   
  7 Caitlin Gilroy            12 Mepham                  7:30.8   23:20.52    7   
  8 Leah Ahdoot               11 Great Neck North        7:32.5   23:25.58    8   
  9 Alexandra Ahdoot           9 Great Neck North        7:33.0   23:27.29    9   
 10 Taylor Decina              9 Mepham                  7:34.0   23:30.38   10   
 11 Daria Scolnick            10 Great Neck North        7:38.1   23:43.23   11   
 12 Miranda Price              9 Mepham                  7:39.4   23:47.32   12   
 13 Emily Boccone              9 Mepham                  7:51.5   24:24.77   13   
 14 Emuna Rouhani              9 Great Neck North        7:51.8   24:25.54   14   
 15 Kyla Saade                11 Mepham                  7:53.2   24:30.19   15   
 16 Nicole Farina             11 Mepham                  8:00.4   24:52.31        
 17 Danielle Schwab           11 Mepham                  8:03.3   25:01.48        
 18 Nicole Joseph             11 New Hyde Park           8:13.9   25:34.47   16   
 19 Lisa Lo                   12 New Hyde Park           8:15.6   25:39.63   17   
 20 Stephanie Cano            10 New Hyde Park           8:24.2   26:06.45   18   
 21 Marissa Mendez             9 New Hyde Park           8:30.1   26:24.60   19   
 22 Isabelle Lopez            11 New Hyde Park           8:31.8   26:29.98   20   
 23 Madeline Slaski           12 New Hyde Park           8:52.9   27:35.67   21   
 24 Hailey Lynch              12 New Hyde Park           8:53.0   27:35.97        
Conference  4 Results 5000 Run                                                    
  1 Sarah Keane                9 Seaford                 6:44.3   20:55.93    1   
  2 Greta Flanagan             9 Oyster Bay              7:23.6   22:58.12    2   
  3 Michela Rutigliano        10 Oyster Bay              7:25.3   23:03.26    3   
  4 Eve Pace                  10 Oyster Bay              7:30.1   23:18.21    4   
  5 Gisele Lachman            10 Oyster Bay              7:36.5   23:38.29    5   
  6 Elise Otton               10 Seaford                 7:36.7   23:38.86    6   
  7 Mikah Covelli             12 Oyster Bay              7:38.5   23:44.32    7   
  8 Hannah Lopes              11 Oyster Bay              7:45.8   24:06.99    8   
  9 Abby Brown                10 Seaford                 8:22.0   25:59.38    9   
 10 Maggie Mcnamara           11 Oyster Bay              9:47.9   30:26.37   10   
 11 Emil Acar                 10 Seaford                 9:48.4   30:28.10   11   
 12 Danielle Mascolo          10 Seaford                10:00.3   31:04.99   12   
 13 Emily Espinel             10 Seaford                10:22.0   32:12.19   13   
 14 Allison Suttenberg        12 Oyster Bay             10:23.3   32:16.42        
                                                                                  
                                   Team Scores                                    
================================================================================= 
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9 
================================================================================= 
Conference  2 Results 5000 Run                                                    
   1 Great Neck North             24    1    2    4    8    9   11   14           
      Total Time:  1:52:00.01                                                     
         Average:    22:24.01                                                     
   2 Mepham                       38    3    6    7   10   12   13   15           
      Total Time:  1:56:23.04                                                     
         Average:    23:16.61                                                     
   3 New Hyde Park                75    5   16   17   18   19   20   21           
      Total Time:  2:06:46.41                                                     
         Average:    25:21.29                                                     
Conference  4 Results 5000 Run                                                    
   1 Oyster Bay                   21    2    3    4    5    7    8   10           
      Total Time:  1:56:42.20                                                     
         Average:    23:20.44                                                     
   2 Seaford                      39    1    6    9   11   12   13                
      Total Time:  2:12:07.26                                                     
         Average:    26:25.46 
 



 Girls 5k Run CC Varsity Race 4
==================================================================================
    Name                    Year School                Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
Conference  2 Results 5000 Run                                                    
  1 Carly Woelfel             10 South Side              6:14.9   19:24.69    1   
  2 Kaitlyn Mohr              10 South Side              6:37.3   20:34.23    2   
  3 Olivia Duca                9 South Side              6:42.5   20:50.46    3   
  4 Erin Brown                10 Long Beach              7:04.8   21:59.68    4   
  5 Avery Brull                9 South Side              7:11.4   22:20.21    5   
  6 Amanda Maughan            12 South Side              7:13.9   22:28.09    6   
  7 Nyree Buccheus             8 Great Neck South        7:18.9   22:43.40    7   
  8 Katherine Hui             11 Great Neck South        7:21.7   22:52.25    8   
  9 Lea Stewart               11 Elmont                  7:29.1   23:15.12        
 10 Kelly Roethel             11 Long Beach              7:30.1   23:18.17    9   
 11 Audrey Cozine             10 Long Beach              7:35.6   23:35.44   10   
 12 Emily Lee                 11 Great Neck South        7:49.8   24:19.56   11   
 13 Joelle Siong Sin          10 Great Neck South        7:50.2   24:20.64   12   
 14 Kyra Au                    9 Great Neck South        7:50.3   24:20.88   13   
 15 Lindsey Del Rio           10 Long Beach              7:55.8   24:38.16   14   
 16 Cate Hemmer                9 South Side              7:57.6   24:43.57   15   
 17 Maggie Reich              12 South Side              8:03.7   25:02.67   16   
 18 Erin Reich                10 South Side              8:03.9   25:03.32        
 19 Anna O''Sullivan           9 South Side              8:08.5   25:17.44        
 20 Molly Ferazoni            10 South Side              8:08.5   25:17.62        
 21 Sabrina Ng                12 Great Neck South        8:09.8   25:21.63   17   
 22 Brianna Harris            12 Elmont                  8:14.6   25:36.60        
 23 Amanda Miao               11 Great Neck South        8:29.7   26:23.50   18   
 24 Elizabeth Kelly           10 Long Beach              8:38.6   26:51.01   19   
 25 Jamie Risso                9 Long Beach              8:47.4   27:18.55   20   
 26 Helena Henry              12 Long Beach              8:56.8   27:47.55   21   
 27 Roodginia Guerrier        11 Elmont                 10:11.6   31:40.05        
Conference  4 Results 5000 Run                                                    
  1 Nicole Schneider          10 North Shore             6:24.5   19:54.55    1   
  2 Fiona Haegeland           10 Cold Spring Harbor      6:29.0   20:08.49    2   
  3 Sophia Rosencrans          9 North Shore             6:35.8   20:29.60    3   
  4 Cara Duffy                10 Island Trees            6:38.2   20:36.98    4   
  5 Samantha Reim             11 Cold Spring Harbor      6:40.2   20:43.28    5   
  6 Erin Maguire              10 Island Trees            6:41.0   20:45.73    6   
  7 Isabella Strajanekova     11 North Shore             6:43.4   20:53.20    7   
  8 Marissa Murphy            12 Island Trees            6:47.8   21:06.94    8   
  9 Annalise Giuffrida        11 Cold Spring Harbor      6:51.3   21:17.78    9   
 10 Hannah Bradford           10 North Shore             6:56.5   21:33.87   10   
 11 Emma Rivera               11 North Shore             7:00.3   21:45.74   11   
 12 Caroline Reiner           11 North Shore             7:06.3   22:04.42   12   
 13 Fiona Reagan               8 North Shore             7:08.4   22:10.72   13   
 14 Sarah Hoell                8 North Shore             7:09.7   22:14.80        
 15 Gabrielle Cardillo        11 Island Trees            7:15.9   22:34.14   14   
 16 Tara Donahue              12 Island Trees            7:23.4   22:57.43   15   
 17 Alexandra Emanuel         10 Cold Spring Harbor      7:32.9   23:27.06   16   
 18 Madeleine DePietro        10 North Shore             7:40.9   23:51.92        
 19 Carolyn Doyle             10 North Shore             7:48.3   24:14.72        
 20 Kristina Marino           11 Cold Spring Harbor      8:08.2   25:16.52   17   
 21 Dayna Emanuel             10 Cold Spring Harbor      8:14.7   25:36.87   18   
 22 Annabella Szczerbiak       9 Cold Spring Harbor      8:20.0   25:53.21   19   
 23 Claudia Rodriquez          9 Island Trees            8:40.6   26:57.44   20   
 24 Caroline McLaughlin       11 Carle Place             8:42.1   27:01.89        
 25 Lianne Emanuel            10 Cold Spring Harbor      9:07.6   28:21.15        
                                                                                  
                                   Team Scores                                    
================================================================================= 
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9 
================================================================================= 
Conference  2 Results 5000 Run                                                    
   1 South Side                   17    1    2    3    5    6   15   16           
      Total Time:  1:45:37.68                                                     
         Average:    21:07.54                                                     
   2 Great Neck South             51    7    8   11   12   13   17   18           
      Total Time:  1:58:36.73                                                     
         Average:    23:43.35                                                     
   3 Long Beach                   56    4    9   10   14   19   20   21           
      Total Time:  2:00:22.46                                                     
         Average:    24:04.50                                                     
Conference  4 Results 5000 Run                                                    
   1 North Shore                  32    1    3    7   10   11   12   13           
      Total Time:  1:44:36.96                                                     
         Average:    20:55.40                                                     
   2 Island Trees                 47    4    6    8   14   15   20                
      Total Time:  1:48:01.22                                                     
         Average:    21:36.25                                                     
   3 Cold Spring Harbor           49    2    5    9   16   17   18   19           
      Total Time:  1:50:53.13                                                     
         Average:    22:10.63